Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Rádio Aetter sa zúčastní na Medzinárodnom dni študentského vysielania

Napísal na 30. septembra 2021

Do 24-hodinového maratónu sa zapojí 24 študentských rádií z 24 krajín sveta.

Medzinárodný deň študentského vysielania štartuje 1. októbra 2021 o polnoci stredoeurópskeho času. Maratón sa bude streamovať cez Live365 a bude dostupný pre poslucháčov z celého sveta. POČÚVAŤ MÔŽETE TU.

„Je to ohromná radosť vidieť, ako vysielajú študenti zo západného pobrežia až po Kostariku na západe. Všetci sa spoločne zapoja do 24-hodinového vysielacieho maratónu,“ hovorí prezidentka podujatia Eva Gustavfsson. Zároveň dodáva, že študenti sa podieľajú na nádhernej mozaike, ktorá sa skladá z lásky a snahy, ktorú vkladajú do vášne s názvom rádio.

medzinárodný deň študentského vysielania
Zdroj: live365.com

Medzinárodný deň študentského vysielania je najväčšie podujatie svojho druhu na svete. Študenti majú počas maratónu špeciálnu príležitosť reprezentovať rodnú krajinu a ukázať, čo sa v nich skrýva.

Rádio Aetter dostane priestor popoludní

Do 11. ročníka študentského vysielania sa zapojí aj Rádio Aetter ako jediné rádio zo Slovenska. Priestor vo vysielaní dostane od 12:00 hod. do 13:00 hod. Vysielanie budeme streamovať cez aplikáciu Live365 aj v zahraničí a hovorené slovenské slovo bude obohatené aj o anglický prejav, aby sme sa aspoň trošku priblíži zahraničným poslucháčom.

Počúvajte rádio Aetter a oslávte s nami Medzinárodný deň študentského vysielania.


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár