Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Medzinárodná spolupráca elektro a pop hudby priniesla hit Bad Memories 

Napísal na 2. septembra 2022

Medzinárodná spolupráca sa udiala medzi predstaviteľmi elektro a pop hudby. Ich talenty sa spojili a vytvorili hit Bad Memories, ktorý máš už teraz na Youtube viac ako 4, 5 milióna vzhliadnutí.

Jedni z headlinerov tohtoročného Colours of Ostrava a priekopníci talianskej tanečnej elektro scény – MEDUZA, americká speváčka a skladateľka Elley Duhé, berlínske duo FASTBOY a londýnsky DJ a producent James Carter sa spojili. Táto medzinárodná spolupráca stojí za novým nákazlivým hitom Bad Memories, ktorý prepája surovosť house hudby so skvelými gitarovými partami. MEDUZA tak nadväzuje na virálny track Tell It To My Heart, ktorý vznikol v spolupráci so známym írskym spevákom Hozier.

Sprievodné hudobné video režíroval Elliot Gonzo. Podľa tvorcu je Bad Memories príbeh o dospievaní, ktorý sleduje skupinu vietnamských tínedžerov, ktorí sa vydávajú na cestu objavovania a sebarealizácie. Opätovným prepojením s vietnamským folklórom a mytológiou rozprávanie vyvrcholí objavom rozpadajúcej sa kamennej sochy draka zasadenej hlboko do mystickej džungle.

Talianska trojica popri tvorbe aj neúnavne cestuje po svete a baví fanúšikov svojou elektro tvorbou. V júni sa predstavili aj neďaleko slovenských hraníc, konkrétne v Maďarsku na Balaton festivale. Ich turné bude trvať do konca októbra. Majú pred sebou ešte krajiny ako Nemecko, Holandsko a dokonca aj Austráliu.


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár