Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Bude z hollywoodskeho herca youtuber? Matthew McConaughey začal vlogovať

Napísal na 26. marca 2021

Matthew McConaughey sa objavil na YouTube. Na svojom kanáli plánuje uverejňovať videá o jeho živote a taktiež informuje o aktuálnej situácii v jeho rodnom štáte Texas po prírodnej katastrofe.

Videli ste filmy ako The Gentlemen, The Wolf of Wall Street alebo Interstellar? Všetky z nich majú čosi spoločné, a to obsadenie známeho hollywoodskeho herca, Matthewa McConaugheyho. Ten prednedávnom zavítal na populárnu platformu Youtube, kde zdraví všetkých svojich fanúšikov a divákov na svojom kanáli.

Stalo sa tak v polovici marca, keď vydal prvé video s názvom We’re Texas. Do dnešného dňa sa môže na svojom kanáli pýšiť viac ako 581-tisíc odoberateľmi.

Texaský masaker

Vo svojom prvom videu informuje o prírodnej katastrofe, ktorá sa stala v jeho rodnom štáte Texas. Snežná búrka tam pred niekoľkými dňami skomplikovala život mnohým obyvateľom. Výpadok elektriny, tečúcej vody či strata základných ľudských potrieb sú výsledkom tejto katastrofy.

Herec dáva do pozornosti, že to bola najsilnejšia snežná búrka za posledných sedem rokov a oboznamuje divákov o virtuálnej charitatívnej zbierke, ako aj o neziskovej organizácii Just Keep Livin Foundation, ktorej je zakladateľom. Výťažok zbierky má poputovať obyvateľom Texasu, ktorí v týchto ťažkých časoch potrebujú finančnú podporu. Virtuálna zbierka bude trvať dva týždne a zatiaľ sa vyzbieralo viac ako 275-tisíc amerických dolárov .

Matthew McConaughey a YouTube ide dohromady

„Alright, alright, alright“. Tieto tri slová odštartovali jeho hereckú kariéru, tak, ako aj jeho video, v ktorom vraví, že svoj kanál bude využívať aj na príbehy zo súkromia.

Plánuje rozprávať o zaujímavých spomienkach, no aj menej svetlých momentoch jeho kariéry, ako aj o zmysle života. Video s názvom Welcome to My Channel už prekročilo hranicu 2,5 milióna videní. O všetkých novinkách informuje aj na svojom Instagramovom profile.


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár