Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Martin Císar predstavuje novinku Strácam, v ktorej spieva o pocitoch po rozchode

Napísal na 18. februára 2021

Martin Císar prichádza s novou skladbou Strácam. Romantickú baladu vydal pre svojich fanúšikov ako pekný (po)valentínsky darček.

V aktuálnej skladbe sa k nemu pridal aj producent Pavol Petrík, ktorý vystupuje pod pseudonymom Paul Project. O vizuálnu stránku skladby sa postaral Marko Sasfai. Na YouTube je tak k dispozícii už druhé lyrics video od Martina Císara a Paula Projecta. V lete spolu bodovali v rádiovom éteri so singlom Nechaj ma ísť.

Dvojica netají ambíciu nahrať spolu i ďalšie skladby, a to už v blízkej budúcnosti. Podľa vlastných slov majú pripravených hneď niekoľko hudobných vecí, ktoré budú postupne vydávať. Martin sa tak zaradil k spevákom, ktorí nútenú pauzu od koncertovania naplno využívajú pre hudobnú tvorbu. Aj on totiž verí, že už onedlho bude môcť zahrať všetky novinky svojim verným fanúšikom naživo.

Pocity z piesne

V Martinovej tvorbe je láska vždy veľkou inšpiráciou. V piesni spieva napríklad aj o tom, že vzťahy sú plné výziev, ktoré treba prekonať. Láska je pre neho najsilnejším citom, ktorý je ale nevyspytateľný. Preto aj v jeho novinke Strácam ukazuje emócie človeka po ťažkom rozchode. Spevák vyjadril aj túžbu, že bude veľmi rád, ak jeho pieseň aspoň trochu pomôže ľuďom v podobnej situácii.

Text piesne a jeho pocity opísal aj samotný spevák: „Pieseň Strácam je o pocitoch, ktoré človek obvykle cíti po rozchode. Keď ste s niekým vo vzťahu, čas trávite spoločne, chodíte na rôzne miesta, máte množstvo spomienok. V novej pesničke spievam presne o takýchto miestach. Vraciate sa na ne, ale tentoraz osamote. V kútiku srdca však dúfate, že tam svoju stratenú lásku stretnete.”

Kariéra a doterajšia tvorba

Pre Martina Císara bol rok 2019 rozhodne prelomovým. Toto obdobie mu ponúklo viacero zaujímavých hudobných príležitostí. Nie je žiadnym tajomstvom, že jeho hlas je na slovenskej hudobnej scéne jedinečný a navyše sa tiež osvedčil aj ako výborný textár. Rovnako nesmieme zabudnúť na jeho spolupráce s viacerými zvučnými menami.

Patria medzi nich hudobníci, ako napríklad Elis Mraz, Barbora Hazuchová, Nicky Mack, Strapo či raper Majself. Martina preslávil predovšetkým jeho debutový singel Šťastie, na ktorom spolupracoval s Majselfom a na YouTube má do dnešného dňa takmer milión videní. S raperom Strapom naspieval aj titulnú pieseň k úspešnému filmu s rovnomenným názvom Správa.

Zdroj: YouTube, europa2.sk, stellaproduction.sk


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár

Váš email nebude publikovaný. Povinné polia sú označné *WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com