Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Madžentový študent prekvapil Slovensko svojím hlasom

Napísal na 10. marca 2017

Nie je žiadnym tajomstvom, že naša madžentová fakulta je plná talentovaných ľudí z rôznych oblastí. Na každom kroku je pár nádejných moderátorov, budúcich redaktorov, nápaditých kameramanov. Nájdu sa aj takí, ktorí sa nepodieľajú na vytváraní mediálneho obsahu, ale sami ním sú. Príkladom je tretiak marketingovej komunikácie Martin Cisár, ktorý sa pred tromi rokmi mihol v talentovej súťaži Hlas Československa. Spomínate si ešte?


“V druhom kole , ktoré sa volalo DUEL mi hrozilo vypadnutie, ale nakoniec  som sa dopracoval až do finále, kde som skončil na 3.mieste.”

Tento vždy pozitívny a skromný spevák nepatrí k „rýchlo hviezdam“, ktoré po chvíli zhasnú, ale svoj talent sa snaží predať aj pár rokov po súťaži. Dôkazom je najnovšia cover verzia piesne Human od speváka Rag’n’Bone Mana. Kto ju pozná, mi dá určite za pravdu, že jej pasáže vôbec nie sú ľahké. Chce to ohromnú guráž, postaviť sa a skúsiť ju naspievať podobne, ako pôvodný spevák. Práve Martin toto odhodlanie v sebe našiel.

“Song Human som si obľúbil hneď, ako som si ho prvý krát vypočul, a to sa mi, pravdu povediac, málo kedy stáva. Ľudia z môjho okolia mi často vraveli, že by mi sedela na môj hlas, tak som sa rozhodol že skúsim naspievať vlastnú verziu.”

A ako si Martin zaumienil, tak sa aj stalo. Postavil sa za mikrofón a s neuveriteľnou emóciou naspieval vlastnú verziu, ktorá si ihneď našla svojich fanúšikov. Pevne veríme, že Martinov hlas dostane aj vás.

 

 

 

 

 

 


Pokračovať v čítaní