Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Príď sa zabaviť na Live Afterparty rádia Aetter. Vysielame od piatka

Napísal na 5. mája 2021

Chodiť sa baviť do klubov síce ešte nemôžeme, no Live Afterparty rádia Aetter si budete môcť užiť aj z pohodlia domova.

Už od piatkového večera pre vás máme nachystaný nový vylepšený formát našej šou Afterparty. Každý druhý piatok vám ponúkneme Live Afterparty, kde si náš domáci DJ Maxx bude pozývať mladých talentovaných dídžejov a dídžejky.

Pôjde o nadupaný livestream, ktorý bude dostupný na našom Facebooku a neskôr aj na YouTube či v našom webovom archíve. Poslucháči rádia Aetter a fanúšikovia kvalitnej elektronicko-tanečnej hudby sa však nemusia báť, že o tento zážitok prídu. Livestream Afterparty Live bude prepojený aj s naším vysielaním na frekvencii 107,2 FM.

Live Afterparty
Takto to vyzeralo na poriadnej párty pred príchodom pandémie. Zdroj: Matúš Kotlár

Úvodná časť bude špeciálna

V prvej live šou privíta DJ Maxx, ktorý je zároveň študentom tretieho ročníka na našej fakulte, slovenského dídžeja a producenta Denisa Kenderu, ktorého môžete poznať pod prezývkou DJ Dendy. Obaja spoločne pôsobia v projekte s názvom „Projekt X“ pod záštitou skúsených umelcov RobMike & Lelo. DJ Dendy začínal so svojím remeslom v roku 2015 a od roku 2018 sa venuje hudobnej produkcii. Na svojom konte má už niekoľko skladieb a remixov.

Live Afterparty
DJ Maxx si vyskúšal hranie za mixážnym pultom aj v iných krajinách. Zdroj: archív DJ Maxx

Pripravení na všetko

Vysielanie takéhoto typu programu si vyžaduje poriadnu prípravu, no technik rádia Aetter Michal Ďurica tvrdí, že po technickej stránke sme na takéto vysielanie perfektne vybavení. „Celá koncepcia vysielacej techniky je navrhnutá tak, aby sme v dnešnej digitálnej dobe vedeli kedykoľvek a odkiaľkoľvek vysielať. V tomto prípade ide ale aj o vysielanie obrazu, takže bolo pre nás dôležité, aby sme zabezpečili, okrem livestreamu, zvuk aj do vysielacieho štúdia. V prípade, že by nastala situácia, že by naši DJ-i prestali hrať, tak pokračujeme vo vysielaní podľa naplánovaného playlistu,“ hovorí Ďurica.


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár