Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

OneRepublic predstavujú nový letný hit

Napísal na 16. marca 2022

Nový singel West Coast sa už teraz stáva chytľavou piesňou a čoskoro bude letným hitom tohto roka. Vypočujeme si ho aj v Bratislave.

Pieseň West Coast veľmi rýchlo dostala aj svoj vizuál. Slnečné lúče, vietor vo vlasoch a chuť leta sú výsledkom skvelého klipu, za ktorým stojí vynikajúci režisér Tomas Whitmore. Ten nakrútil aj originálny videoklipom k piesni Run.

Počas práce na West Coast hlavný spevák Ryan Tedder spolupracoval aj s kapelou U2 na ich skladbách Songs of Experience a Songs of Innocence. Počas nahrávania Tedder rozoberal s členmi aj novú skladbou pre Onerepublic. Skupina si preto požičala ich vetu „I’ve dreamin‘ about the West Coast“ pre ich „Summer of Love“.

Skupina OneRepublic, ktorá je nominovaná na Grammy, má na svedomí niekoľko obľúbených hitov. Už v ich debutovom sete sme si zamilovali skladbu Apologize. V roku 2013 prišli s oceneným hitom Counting Star a v ich albume z roku 2021 si nás získali piesňami ako Run či Rescue me.

Kapelu teraz čaká náročný rok plný koncertov. Predstavia nové piesne, medzi nimi aj West Coast, ale ukážu sa tiež s ich najväčšími hitmi. Jednou z mála zastávok bude bratislavský Zimný štadión Ondreja Nepelu, kde sa predstavia už 7. mája 2022.


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár