Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Ladíme na Vianoce!

Napísal na 9. decembra 2014

Obdobie lásky, šťastia a pokoja sa nezadržateľne blíži a s ním prichádza náš nový singel – Čas Vianoc. 

Po dvoch rokoch sme si opäť nachystali lahôdku, ktorá vám vyčarí úsmev na tvári. Žiadne spevácke výkony nečakajte, avšak snahu nám určite nezapriete. V novom klipe sa predstavilo štyridsať členov rádia Aetter, ktorí aj s absenciou speváckeho talentu odviedli skvelú prácu.

S takou tvárou len do rádia

S takou tvárou len do rádia

Prostredníctvom našej piesne chceme spropagovať aj charitatívny projekt „Srdcia šité na mieru“. Kúpou akéhokoľvek počtu plyšových zvieratiek pomôžete zlepšiť podmienky deťom, ktoré majú choré srdcia. Preto neváhajte a zapojte sa do projektu s krásnou myšlienkou. Hračky, ktoré pre nadáciu šijú chránené dielne Donna Rossi a Domov sociálnych služieb Prima, budú v predaji vo všetkých budovách Univerzity sv. Cyrila a Metoda a to až do konca Vianoc.

Teraz už novinka od nás. Pevné nervy a veselé počúvanie.

Aetter – Čas Vianoc

[poll id=“26″]

[Best_Wordpress_Gallery gallery_type=“thumbnails“ theme_id=“1″ gallery_id=“9″ sort_by=“order“ image_column_number=“5″ images_per_page=“30″ image_title=“undefined“ image_enable_page=“1″ thumb_width=“180″ thumb_height=“90″ popup_width=“800″ popup_height=“500″ popup_effect=“none“ popup_interval=“5″ popup_enable_filmstrip=“1″ popup_filmstrip_height=“70″ popup_enable_ctrl_btn=“1″ popup_enable_fullscreen=“1″ popup_enable_comment=“1″ popup_enable_facebook=“1″ popup_enable_twitter=“1″ popup_enable_google=“1″ watermark_type=“none“ watermark_link=“0″]

Autor: Patrik Mitas

Foto: Jakub Kovalík


Pokračovať v čítaní