Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Kungs, David Guetta a Izzy Bizu predstavujú hudobnú pecku All Night Long

Napísal na 6. februára 2024

Francúzsky producent Kungs a jeho mentor David Guetta spojili sily spolu s talentovanou britskou speváčkou Izzy Bizu. Umelci vytvorili tanečný hit All Night Long.

DJ a producent Valentin Brunel sa skrýva za umeleckým menom Kungs. Preslávil sa skladbou This Girl, ktorá je doteraz jeho najpočúvanejšia. Okrem nej boli súčasťou jeho úspešného debutového albumu Layers aj pesničky Don’t You Know a I Feel So Bad.

V januári 2016 bol otváračom niektorých vystúpení v Európe na Listen Tour Davida Guettu. Práve s ním sa spojil v novinke, ktorá kombinuje oduševnené vokály, veľa energie a návykové melódie.

Kungs Izzy Bizu a David Guetta spojili sily a vydali song All Night Long. Zdroj: mistralfm.com

David Guetta je francúzsky DJ a hudobný producent, ktorý spolupracoval s menami ako Rihanna, SIA, Nicki Minaj, Ne-Yo či Lil Wayne. Predal viac ako 9 miliónov albumov a 30 miliónov singlov po celom svete.

Izzy Bizu je britsko-etiópska speváčka a skladateľka. Po rozpadnutí jej bývalej dievčenskej skupiny SoundGirl vyhrala spevácku súťaž, vďaka ktorej získala množstvo fanúšikov. Jej tvorbu inšpirujú speváčky ako Whitney Houston, Adele a Amy Winehouse.

All Night Long

Novinka All Night Long je tanečná hymna, ktorá oslavuje život. Rytmickú hudbu v štýle 90. rokov sprevádzajú krásne vokály. Text vyznáva lásku a pozýva druhú polovičku na strávenie nezabudnuteľnej noci.

Videoklip vás taktiež prenesie o pár desiatok rokov späť. Odohráva sa na bláznivej retro párty, kde z každého srší radosť a láska.

Zdroj: Tlačová správa