Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Koniec orgií v Kalifornii…

Napísal na 11. apríla 2013

… minimálne do budúceho januára. David Duchovny ako charizmatický spisovateľ a sukničkár Hank Moody sa nám predstavil opäť. Po šiestykrát. A v pondelok si Californication odkrútilo derniéru. Minimálne pre rok 2013.

V šiestej sezóne sme si „užili“ písanie muzikálu, Charlieho „zmenu“ orientácie či rozhodnutie Hankovej dcéry, že pôjde v šľapajách svojho otca. To všetko pri kvalitnom rockovom ozvučení. Videli sme aj niekoľko hosťujúcich hviezd, snáď najväčší rozruch vyvolal Marilyn Manson, ktorý si zahral sám seba.

Californication-Dope-Show2

Kultový seriál Californication si získal svojou neobvyklosťou, jazykom a  humorom milióny fanúšikov po celom svete. Agent Mulder sa zmenil na spisovateľa Moodyho, ktorému ženy padajú do postele a striedané sú častejšie ako ponožky. Seriál ukazuje, ako zložité môžu byť vzťahy medzi mužom a ženou. A zachádza až do úplných extrémov. A presne to divákov baví. Ak nemáte nič lepšie na práci, nemáte problém s prasačinami a omrzeli vás seriály, ktoré sa opakujú už po milióntykrát a prikazujú vám, kedy sa máte smiať, určite si pozrite Californication.

Episode 604

text: Ján Janočko

 


Pokračovať v čítaní

Další článok

FMK-čka vyjednávala!


Predošlý článok

Avril Lavigne je späť!