Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Katy Perry s obrovským prekvapením. Bude svadba?

Napísal na 18. marca 2020

Americká speváčka Katy Perry vydala novú pieseň s názvom Never Worn White. V tomto kontroverznom klipe sa s nami podelila o obrovskú novinu.

Katy si v novom klipe uletela a svojich fanúšikov poriadne prekvapila. Chvíľami je z nej dáma v bielych šatách, ktorá by sa rada postavila pred oltár. V ďalších momentoch sa z nej stáva lúka plná farebných kvetov. V dojemnej klavírnej piesni spieva o svojich obavách z manželstva, no zároveň sa priznáva, že túži povedať pri oltári áno. Túto skladbu už môžeš počuť aj v playliste rádia Aetter.

Celý klip končí záberom, ako si Katy Perry hladí svoje tehotenské bruško. To sa jej darilo aj dlho skrývať. Bábätko čaká so svojím dlhoročným partnerom, hercom Orlandom Bloomom. Ich prvý potomok by mal uzrieť svetlo sveta v lete. Veď ako sama na Twitteri napísala, bude to zaujímavé leto.

Bude svadba?

Pred narodením bábätka chcela dvojica spečatiť svoju lásku aj svadbou. To sa im trocha skomplikovalo. Ich plán o veľkolepej svadbe až v ďalekom Japonsku vyhasol. Práve tam si mali povedať svoje áno v spoločnosti svojej rodiny a blízkych a priateľov. Svadba milénia sa mala konať tento rok, avšak celý svet zasiahla pandémia menom koronavírus, ktorá všetko skomplikovala.

Zamilovaná dvojica svoje záverečné rozhodnutie ešte neoznámila. Pre denník DailyMail sa Orlando vyjadril, že sa s Katy vezmú už čoskoro. Nechcú však ohroziť svojich hostí: Nežartujem, keď hovorím, že koronavírus môže zohrať rolu v tom, či veci odložíme. Určite totiž budeme cestovať a nechceme, aby sa niekto cítil nepríjemne,” prezradil herec pre denník.


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár