Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Každý si príde na svoje. Obľúbení slovenskí interpreti vydali nové piesne

Napísal na 8. apríla 2021

Kali a Martin Císar, Dominika Mirgová, Ego aj reper P.A.T.. Novinky znejú úžasné a dokonca sa nachádzajú na vrchných priečkach v Trendoch na YouTube.

Kali a Martin Císar – MILIÓNKRÁT (prod.HOODINI)

Skladba s názvom MILIONKRÁT má za prvý týždeň cez 370-tisíc zhliadnutí a nachádza sa na treťom mieste v kategórii Trendy. Kombinácia skvelého rapu a vokálov od Martina Císara zaručujú úspech. Klip sa natáčal v priestoroch Hvezdárne a planetária M. R. Štefánika v Hlohovci, kde sa im podarilo zachytiť priam vesmírne zábery.

Ego ft. Stylko – Zatmenie

Ďalšou horúcou novinkou na zozname je skladba od Ega – Zatmenie. Pieseň srší pozitivitou a emóciami. Za týždeň sa vyšplhala na vrchol YouTube rebríčka a patrí jej prvá priečka. Ego s manželkou Petrou v klipe perfektne zobrazili text piesne a odzrkadlilo sa to aj na pozitívnych reakciách fanúšikov.

P.A.T. – Paradox (prod.P.A.T.)

Pouličný Autor Tónov aka P.A.T. je späť s novinkou Paradox. Raper skladbou reflektuje na svoju minulosť a prirovnáva ju k súčasnosti. Hovorí o tom, ako si vybudoval meno a aké okolie ho obklopovalo počas života. Za posledný týždeň vydal okrem tejto piesne ešte jednu, ktorá sa volá Vesmír, v ktorej môžeme počuť aj Rytmusa. Track Paradox sa taktiež dostal medzi Trendy na YouTube a nachádza sa v TOP 20-ke.

Dominika Mirgová – NAMOTANÁ (prod. Hoodini)

Posledná novinka je od Dominiky Mirgovej. Skladba Namotaná patrí k jej poslednému vydanému albumu NOAČO?! Pieseň sa v súčasnosti nachádza na štvrtom mieste v Trendoch a videoklip videlo vyše 160-tisíc ľudí. Produkčnému tímu sa podarilo natočiť skvelý klip so zaujímavými strihmi a Dominika s jej tanečným partnerom, Maximom Dolinským, predviedli skvelú choreografiu, ktorá sprevádzala celý klip. Pieseň a jej beaty vás zaručene naladia na prichádzajúce letné obdobie.


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár

Váš email nebude publikovaný. Povinné polia sú označné *WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com