Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Justin Bieber vydal nový album Justice. Bude čeliť obžalobe?

Napísal na 23. marca 2021

K svojmu projektu pridáva aj nový singel Peaches, ktorý je už piatou zverejnenou skladbou. Nový album Justice prináša celkovo devätnásť skladieb, v ktorých Justin Bieber oslavuje lásku, zábavu a uzdravenie.

Kanadský spevák a dlhoročný lámač ženských sŕdc Justin Bieber má za sebou úspešnú premiéru svojho v poradí už šiesteho štúdiového albumu. Opäť sa môžeme tešiť na spolupráce s viacerými známymi hlasmi svetovej hudby. V albume Justice nájdeme interpretov, ako Khalid, Chance The Rapper alebo Benny Blanco. Čerstvé novinky odprezentoval spevák počas minulého týždňa v rannej šou Dobré ráno, Amerika.

Skladby a myšlienky

Justin nás už postupne navnadil na príchod svojho nového albumu, zverejnením štyroch skladieb, ktoré sme si mali možnosť vypočuť už pár mesiacov vopred. Postupne uzreli svetlo sveta piesne Holy (feat. Chance The Rapper), Lonely (feat. Benny Blanco), Anyone, Hold On a naraz s predstavením nového albumu aj novinku Peaches. Dokopy obsahuje 16 singlov a na exkluzívnych verziách nájdeme ešte o tri skladby viac.

 „Pri vytváraní tohto albumu bolo mojím cieľom urobiť hudbu, ktorá bude poskytovať pohodlie, ľudia sa budú môcť o tieto piesne oprieť, zlepšiť si deň a cítiť sa menej osamelo. Hudba je skvelý spôsob, ako si pripomenúť, že nie sme sami. Cez tóny sa môžeme navzájom spojiť a byť si tak bližšie v tejto ťažkej dobe, kedy sa nemôžeme stretávať naživo,“ povedal stále len 27-ročný Justin o svojich skladbách, ktoré nadväzujú na jeho minuloročný album Changes.

Vznik počas pandémie

Na začiatku pandémie Covid-19 sa kanadský spevák nachádzal v karanténe vo svojom dome v Toronte. Bieber si tak začal v domácom štúdiu nahrávať piesne, ktoré sa mu páčili. Následne ich poslal ľudom vo svojom blízkom okolí. Jeho tím skladateľov, manažérov, vydavateľov a výrobcov teda dostal hotové demo verzie niektorých piesní, ktoré si môžeme na novom albume vypočuť aj my.

Okrem problémov s koronavírusom však čelí kanadský spevák krátko po vydaní aj kritike grafického spracovania názvu „Justice“ na obálke jeho albumu. Na sociálnych sieťach sa síce nedávno vyjadril, že návrh nakreslil on sám. Začínajú sa však ozývať hlasy, ktorým logo nápadne pripomína logo francúzskeho elektronického dua s rovnomenným názvom Justice. Víťazi ceny Grammy z roku 2009 plánujú podniknúť proti hudobnej ikone právne kroky za skopírovanie ich originálneho loga s krížom miesto písmena T.

Zdroje: billboard.com, vogue.co.uk, europa2.sk


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár

Váš email nebude publikovaný. Povinné polia sú označné *WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com