Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Justin Bieber nás po vydaní vlastného seriálu prekvapil aj novým albumom

Napísal na 19. februára 2020

Kanadský spevák sa po novom roku rozbehol a vydal niekoľko noviniek. Po januárovej premiére nového seriálu pridal aj očakávaný album, s názvom Changes.

Justinov desaťdielny seriál obsahuje úryvky zo života speváka, jeho návrat k hudbe a manželstvo s Hailey Baldwin. Seriál je dostupný na YouTube Originals. Prvá epizóda bola odvysielaná 27. januára 2020 a už má viac ako 58 miliónov zhliadnutí a vyše milióna likeov.

Justin Bieber a jeho seriál sa tešia veľkému úspechu. Zdroj: YouTube

Bieber dal svojim fanúšikom valentínsky darček v podobe dlhoočakávaného albumu Changes. Justin v piatom štúdiovom albume spolupracuje s viacerými spevákmi či rappermi, ako sú napríklad Kehlani, Post Malone, Travis Scott a Quavo. Celý album venoval svojej manželke Hailey Bieber (Baldwin).

JB sa aktuálne pripravuje na svetové turné, ktoré začne v máji. Zdroj: Facebook

Po odmlke sa spevák vrátil v novom RnB štýle. Mnohí kritici tvrdia, že Bieber sa týmto albumom rozhodne líši od predošlých, najmä kvôli textom aj melódiám. V textoch sa odráža jeho láska k Hailey, ale aj jeho život s chorobou.

V albume sa nachádza 17 piesní a viac ako štyri spolupráce s rappermi a spevákmi. Zdroj: Facebook

Najpočúvanejšou pesničkou z Justinovho comebacku je Yummy, ktorá sa stala hitom aj vďaka Request Dance Crew. Tanečníčky na čele s Parris Goebel vytvorili na melódiu challenge, do ktorej sa zapojili tisícky ľudí po celom svete.

Request Dance crew a ich #YUMMYWALLCHALLENGE
zdroj: instagram

Zdroje: Vogue, VultureMožnosti čitateľa

Zanechajte komentár

Váš email nebude publikovaný. Povinné polia sú označné *WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com