Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Justin Bieber prichádza s novým singlom Hold On

Napísal na 8. marca 2021

27-ročný americký spevák Justin Bieber potešil všetkých fanúšikov. Minulý piatok vydal novú skladbu Hold On.

Justin potvrdil skvelú novinu na svojom instagramovom profile. Pridal aj artwork z novej piesne, na ktorom je zahalený tmou a sedí na motorke. Pieseň bude patriť k dlho očakávanému albumu Justice, na ktorom popový spevák aktuálne pracuje.

Pred týždňom sme mohli na Justinovom Instagrame uzrieť aj cover jeho nového albumu Justice, ktorý vyjde 19. marca. Ide o jeho šiesty štúdiový album. Na sociálnej sieti hudobník priznal, že v týchto ťažkých časoch túžime všetci najmä po spravodlivosti pre ľudstvo.

Hold On a nový album

„Mojím cieľom pri tvorbe tohto albumu je prostredníctvom hudby poskytnúť komfort, zložiť piesne, v ktorých sa poslucháči nájdu a môžu sa do nich vcítiť. Aby boli aspoň na chvíľu menej osamelí. Utrpenie, nespravodlivosť a bolesť dokážu v ľuďoch zanechať pocity beznádeje,“ dodáva.

Hudba podľa neho umožňuje všetkým bližšie sa spoznávať a porozumieť jeden druhému. Jej úlohou je spájať ľudstvo. Justice bude nasledovníkom albumu Changes, ktorý vyšiel v roku 2020 a prišiel po päťročnej pauze od albumu Purpose.


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár