Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Junior „Aetterákom“: Treba veľa snívať a nevzdávať sa

Napísal na 11. decembra 2018

Minulý týždeň do nášho rádia zavítal moderátor Milan Zimnýkoval, známy aj ako Junior. So študentmi sa rozprával o začiatkoch v rádiu, rozvoji kariéry a ponúkol im svoje bohaté skúsenosti nadobudnuté v médiách.

Prezradil tiež, že kedysi ho kamaráti volali Miňo, no ľudí s touto prezývkou bolo všade veľa a keďže bol mladší, nazvali ho Miňo Junior. Po čase mu ostala len druhá časť prezývky, Junior, ktorú mu dal známy herec a zabávač Mišo Hudák.

Junior si dal fotku s našimi Aetterákmi. Zdroj: rádio Aetter

O Juniorovi je známe, že svoje roky štúdia na vysokej škole strávil v Prešove. Upresnil, čo študoval.

Kým sa k diplomu dopracoval, bol členom internátneho rádia Paf, aj keď dovtedy iné skúsenosti s rozhlasovým, ani iným vysielaním nemal. Práve tam získal základy pre svoj terajší profesionálny život a zistil, ktorým smerom sa chce uberať.

Jeho presvedčenie, že si vybral dobre potvrdzuje slovami: „Narodil som sa ako rádiový človek, čiže k rádiu mám najbližšie.“

Junior v šou Moja mama varí lepšie ako tvoja. Zdroj: facebook/Milan Zimnýkoval

Junior teda osobne preferuje rozhlas pred televíziou. Vydarené relácie ale moderoval v oboch typoch médií. Skúste uhádnuť, ktoré sú pre neho tie najobľúbenejšie. 

Mnoho študentov, ktorí by raz chceli pracovať v rádiu, pokladá za svoj vzor úspešných ľudí z branže, akým je aj Junior. On však o sebe skromne hovorí, že nevie, či by mal byť niečia „méta“.

Povzbudzuje študentov aby na sebe pracovali, rozvíjali svoj talent a odkazuje: „Treba veľa snívať, nevzdávať sa a dať do toho všetko.“

Zdroj: Veronika Sásiková