Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Jonas Brothers prídu zaspievať novinku Strong Enough aj do Prahy

Napísal na 24. novembra 2023

Skupina počas plánovania svetového turné myslela aj na svojich slovenských a českých fanúšikov. Budúci rok budú Jonas Brothers v Európe vystupovať v Čechách a v O2 Aréne zahrajú aj novinku Strong Enough.

Hudobnú skupinu založili v roku 2005, no najväčšiu popularitu si získali najmä pôsobením na televíznej stanici Disney Channel. Ak ste ich doteraz nepoznali, tak Jonas Brothers sú bratia Kevin Jonas, Nick Jonas a Joe Jonas. Kapela doteraz vydala 5 albumov, na základe ktorých sa rozhodli urobiť turné po celom svete.

Novembrová novinka Strong Enough

Skladbu Strong Enough vydali v polovici novembra, a to v spolupráci s country spevákom Bailey Zimmermanom. „Sme naozaj radi, že s nami Bailey spolupracoval. Je to veľmi talentovaný umelec, ktorý má za sebou úžasný rok,“ hovorí bratské trio Jonas Brothers. Pesnička sa fanúšikom veľmi páči, a to sa odzrkadlilo aj na niekoľkých miliónoch zhliadnutí na videách s refrénom piesne na TikToku.

Avšak pred pár dňami mladá speváčka Kelsea Ballerini na svojom instagramovom profile zdieľala zaujímavú informáciu. V odpovediach na otázky od fanúšikov prezradila, že predošlým umelcom, s ktorým mali Jonas Brothers spolupracovať skladbe Strong Enough, bola ona.

Na otázku, kedy bude najbližšia spolupráca so spomínanou skupinou, odpovedala so smiechom takto: „Keď mám byť úprimná, tak som mala spievať pieseň Strong Enough, ale vymenili ma.” Kvôli tejto zámene sa na spevákov nehnevá a Zimmermana opísala ako skvelého umelca. Dôvod jej výmeny však skupina ani samotní umelci nespomenuli.

Jonas Brothers Kelsea Ballerini
Kelsea Ballerini bola špeciálnym hosťom na turné k albumu The Remeber This. Zdroj: abcnews.com

A čo turné?

Jonas Brothers sú momentálne v strede ich svetového turné The Tour. Začali tohto roku, a to 12. augusta v Bronxe. Odvtedy precestovali už desiatky miest po celej Amerike a budúci rok majú naplánovaných ďalších 28 zastávok po celom svete, z ktorých je 22 aj v Európe. Najbližšie koncerty budú aj vo Viedni a v Krakove. Okrem toho si ich môžeme prísť vypočuť aj do Prahy, a to už 2. júna.

Zdroj: Tlačová správa