Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Jar na Netflixe: Prichádza mnoho zaujímavých noviniek z rôznych žánrov

Napísal na 1. apríla 2021

Netflix je v tejto dobe fenomén, ktorý využíva veľmi veľa ľudí na skrátenie si dlhých chvíľ, či na oddýchnutie po náročnom dni. Jar na Netflixe vám prináša viacero skvelých snímok s hviezdnym obsadením, na ktoré sme dlho čakali.

S príchodom jari väčšinou prichádza aj nevyspytateľné počasie. Vďaka nemu si môžeme užívať slnečné lúče vonku, alebo si vychutnať daždivé dni doma pod hrejivou dekou. Aby ste sa nenudili, pripravili sme pre vás výber tých najlepších filmov a seriálov, ktoré sa počas apríla a mája dostanú na Netflix. Vyberiete si dokument, drámu alebo siahnete skôr po ľahšej komédii?

Concrete Cowboy – 2. apríl

Tento dramatický film je príbehom 15-ročného chlapca z Detroitu, ktorý sa musí odsťahovať za svojím odcudzeným otcom a žiť s ním vo Philadelphii. Najväčší šok zažije, keď sa dozvie, že jeho otec patrí medzi miestnych mestských kovbojov. V hlavných úlohách sa predstavia Idris Elba a Caleb McLaughlin. Film si odkrútil debut na filmovom festivale v Toronte v septembri minulého roka.

This Is a Robbery: The World´s Biggest Art Heist – 7. apríl

Dokumentárny seriál o tom, ako dvaja muži v deväťdesiatych rokoch vykradli Bostonské umelecké múzeum tak, že sa prezliekli za policajtov. Z Isabella Stewart Gardner Museum ukradli trinásť vzácnych kusov umenia a udalosť sa doteraz považuje za jednu z najväčších nevyriešených krádeží v histórii. Ich činy vyvolali globálne hľadanie chýbajúceho umenia v hodnote viac ako pol miliardy dolárov. Za poskytnutie akejkoľvek informácie, ktorá by viedla k umeniu, je stanovená odmena 10 miliónov dolárov.

Thunder Force – 9. apríl

Vedkyňa Emily nájde spôsob ako preniesť super silu aj na obyčajných ľudí a nechtiac ju vloží do svojej najlepšej kamarátky Lydie. Dve obyčajné ženy tak zrazu objavia super schopnosti, ktoré ich zaradia do sveta superhrdinov. Thunder Force musia zachrániť Chicago pred super silnými zločincami, ktorých vedie ich vlastný kráľ. Hlavnými hrdinkami tejto akčnej komédie sú herečky Melissa McCarthy a Octavia Spencer.

Stowaway – 22. apríl

Krátko po vzlietnutí zo Zeme objavuje posádka kozmickej lode, smerujúca na dvojročnú misiu na Mars, na palube náhodného čierneho pasažiera. Zdroje ubúdajú rýchlo a len lodná lekárka sa snaží zabrániť tomu, aby nečakaný cestujúci musel nedobrovoľne opustiť loď. Tento klaustrofóbny sci-fi thriller je už pred jeho uvedením na Netflix, považovaný za veľký hit. V hlavných úlohách sa tentokrát ocitnú Anna Kendrick a Toni Collette.

Shadow and Bone – 23. apríl

Netflix miluje fantasy seriály a Shadow and Bone vyzerá ako jeden z jeho najlepších, ktoré doteraz vydal. Táto fantasy dobrodružná séria sa odohráva v imaginárnom Ruskom inšpirovanom kráľovstve Ravka. Oblasť je sužovaná temnotou a desivým tvormi, ktoré dokážu ľahko zožrať aj celého človeka. Alina Starkov, mladá vojačka, neúmyselne objaví neuveriteľnú moc, ktorá by jej mohla pomôcť zjednotiť svoju krajinu. Avšak ako začne zdokonaľovať svoje zručnosti, do cesty sa jej stavia stále viac nebezpečných síl.

Things Heard and Seen – 30. apríl

Vyzerá to tak, že sa opäť dočkáme dobrého hororu na našich obrazovkách. Catherine je mladá a talentovaná umelkyňa (Amanda Seyfried). S jej manželom (James Norton) sa rozhodnú opustiť Manhattan a odísť žiť jednoduchší život v malom vidieckom meste. Avšak nepotrvá dlho a všetko v ich živote sa začne rozpadať. Catherine postupne zisťuje, že história ich domu ukrýva temné tajomstvo. Má však ich manželstvo tajomstvo tiež?

Jupiter´s Legacy – 7. máj

Jupiter’s Legacy je epická dráma o superhrdinoch, ktorá opisuje desaťročia ich života a ukazuje nám celý príbeh rodiny, sily a lojality. V tridsiatych rokoch minulého storočia sa prvá generácia superhrdinov dostala k super schopnostiam a potom ich odovzdávala ďalej až dodnes. V tejto dobe sú však pôvodní hrdinovia uctievaní skôr ako postaršia stráž. A deti legendárnych hrdinov majú veľký problém zžiť sa a napodobniť slávne výkony svojich rodičov a ďalších predchodcov.

Selena: The Series – 14. máj

Príbeh tejano speváčky Seleny Quintanilly nás prevedie od jej detstva až k vzostupu za slávou. Aby mohla ostať pri hudbe, spolu s rodinou musí mnohokrát urobiť ťažké a srdcervúce rozhodnutia. Séria dostala aj istý podiel kritiky, predovšetkým pre porovnávanie s podobnými predchádzajúcimi seriálmi. Napriek tomu dokázala úvodná časť zabodovať veľmi dobre. Netflix ju uviedol ešte v decembri minulého roka a so zvyškom série o svetoznámej Selene Quintanilla počká až do polovice mája.

The Woman In The Window – 14. máj

Psychologický triler The Woman In The Window zachytáva život ženy, ktorá žije sama v New Yorku a často je zo svojho okna svedkom násilia. Agorafóbna psychologička sa spriatelí so susedkou, ktorá býva oproti cez ulicu jej bytu. Urobí to však len kvôli tomu, aby videla, ako sa jej vlastný život obráti hore nohami v momente, keď žena zmizne a ona je svedkom násilného zločinu. Film mal byť pôvodne uvedený do kín v máji 2020, nakoniec si ho diváci budú môcť vychutnať až o rok neskôr prostredníctvom služby Netflix.

The Divine Ponytail – 26. máj

Životopisný film o talianskom futbalistovi Robertovi Baggiovi ukazuje muža, ktorý futbalom inšpiroval celé generácie nielen talianskych detí. Bol to unikátny futbalista schopný udivovať a nadchnúť fanúšikov po celom svete. Ofenzívny hráč, ktorý sa preslávil v dresoch viacerých klubov z Apeninského polostrova a takisto aj v talianskej reprezentácii, dostal prezývku „božský vrkoč”. Prvá časť z päťdielnej série filmov nám ponúkne pohľad na jeho život na ihrisku, ale aj mimo neho.

Zdroje: YouTube, netflix.com


Možnosti čitateľa
  1. Etels   On   7. septembra 2022 at 20:29

    Средства для губ Классный отзыв!  Castor Oil (Масло Касторовое), Seabuckthorn Pulp Oil (Масло Облепиховое) Retinyl Palmitate (Масляный Раствор Витамина А), D-Panthenol (Провитамин B5), Parfum (Ароматизатор) Тоже приобрела на днях. Еле нашла в аптеке, везде – уже раскупили.Слышала много положительных отзывов. У меня очень чувствительные глаза, так что нанесла на свой страх и риск на ночь очень обильно и на ресницы, и на брови, никакой красноты, раздражения и отеков не было ни вечером, ни наутро, пока довольна, буду ждать густоты. Теперь вы можете оставлять отзывы только к тем товарам, которые были куплены на 4fresh. Мы не нашли этот товар среди ваших полученных заказов. Если же он у вас, убедитесь, что статус заказа изменился на „Доставлен Вручен“. Имейте ввиду, что статус обновляется в течение суток и иногда нужно немножко подождать 🙂 Срок годности: 35 месяцев. Использовала средство согласно инструкции, но никаких изменений не произошло. Ни ресницы, ни брови длиннее и пушистее не стили. https://kilo-wiki.win/index.php?title=Хорошие_масла_для_ресниц_в_аптеке Применение: тушь широко применяется в графических, художественных работах и каллиграфии. Предназначена для любительского и профессионального использования, но для заправки в рапидографы и изографы не подходит. Акриловая тушь на водной основе. Является несмываемой после высыхания и образования пленки. В мокром виде(не засохшая) смывается. в наличии и под заказ в нашем каталоге канцтоваров с гарантией. Тушь для черчения Нет товаров Огромный выбор товаров и материалов для развлечений и творчества! Цветные карандаши Детская тушь для волос Lukky — это идеальный способ преобразить свою внешность на один день без использования вредных красителей. Этого товара нет в наличии Тушь KOH-I-NOOR 20 г. Оранжевая © UAB „Imsema“ 2016. Visos teisės saugomos. Interneto svetainių kūrimas Puslapiai.eu Акриловая тушь на водной основе. Является несмываемой после высыхания и образования пленки. В мокром виде(не засохшая) смывается.

  2. Impattfum   On   26. októbra 2022 at 16:31

    Future experiments include animal studies using mouse xenograft model to evaluate the in vivo toxicity and efficacy of the phytochemical super cocktail treatment to prevent and or regress BC tumors as well as possible use of the highly up regulated novel genes as markers to follow up progress of therapy medication ivermectin 3mg

Zanechajte komentár

Váš email nebude publikovaný. Povinné polia sú označné *