Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

IMT Smile predstavuje nový videoklip k 20 rokov starej pesničke

Napísal na 31. októbra 2020

Skupina IMT Smile, ktorá je bezpochyby jednou z najobľúbenejších slovenských kapiel, prináša svojim fanúšikom nový videoklip. Natočila ho k 20 rokov starej pesničke Vyvedený z miery.

Nový klip k piesni Vyvedený z miery. Zdroj: Youtube

Pieseň, ktorú poznáte aj ako Krútim sa krútim vyšla pôvodne na treťom albume IMT Smile s názvom Nech sa páči. Neskôr sa stala aj súčasťou albumu Život IMT Smile 1998-2020. Doteraz však nemala žiadny videoklip, podobne ako mnoho ďalších piesní. Po dvadsiatich rokoch tak predstavuje IMT Smile nový videoklip a pesnička dostáva oficiálne svoju tvár.

Klip piesne je plný tanca a emócií. „Ako tému pre video sme si vybrali tanec. Použili sme aj zábery z nášho spoločného turné s Lúčnicou, ale aj z turné so Slovenským divadlom tanca.“ dodal líder skupiny IMT Smile k novému videoklipu.

IMT Smile nový videoklip
IMT Smile a Lúčnica. Zdroj: www.lucnica.sk

O réžiu ale aj samotný strih videa sa postaral gitarista skupiny Tomáš Slávik, ktorý režíroval viacero klipov skupiny. V jeho dielni vznikol napríklad videoklip k piesni Navždy alebo Čo všetko sa môže stať. Práve vďaka jeho fotkám a videám vznikol aj klip k titulnej skladbe albumu Budeme to stále my.

Len niekoľko hodín od oficiálneho vydania, má videoklip takmer dva milióny zhliadnutí. Pozitívne ohlasy sa šíria aj na sociálnych sieťach. Fanúšikovia chvália emóciu z videoklipu a zároveň sa tešia na ďalšie nové koncerty skupiny IMT Smile.


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár