Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

–Hvezdáreň, kníhkupectvo, ale aj najväčší stan– TOPFEST 2017

Napísal na 28. júna 2017

Kde? — Letisko Piešťany

Kedy? — 30.6. – 1.7. 2017

 • skvelé koncerty 
 • tri hlavné pódiá
 • prenosná hvezdáreň
 • filmové megahity
 • basketbalové ihrisko
 • výstava a požičovňa áut
 • zaujímavé diskusie
 • výborné jedlo
 • kníhkupectvo, burza kníh
 • fun zóna
 • zábavné atrakcie s kolotočmi
 • výstava a požičovňa automobilov spoločnosti Buchbinder (ponúkne aj možnosť vyhrať auto na víkendovú dovolenku zadarmo)

Toto všetko si prichystal TOPFEST na svoje 14. výročie pre svojich návštevníkov!

Brány stanového mestečka sa otvoria už vo štvrtok na pravé poludnie.

Na úvod ti ponúkneme pár organizačných pokynov: vo štvrtok bude vjazd do stanového mestečka možný len z ulice Kláštorská. V piatok o 9.00hod. bude otvorené aj parkovisko od Hornej Stredy, rovnako ako aj všetky vchody do areálu.

VIP vstup, VIP stanovanie a VIP parkovisko sa budú otvárať takisto v piatok o 9:00. hod.

Na parkovanie budú vyhradené dve parkovacie zóny. Jedna sa nachádza pri zjazde z D1 v Hornej Strede – na tomto parkovisku je prísny zákaz stanovania pri autách. Vstup na druhú parkovaciu zónu sa nachádza na ulici Kláštorská, táto zóna je vyhradená na stanovanie pri autách.

Dušan Drobný, organizátor festivalu: ,,Vzhľadom na zvýšené bezpečnostné riziko, pribudli tento rok okrem zvýšenej kontroly pri vstupoch aj kontroly prichádzajúcich automobilov pri vjazde do parkovacích zón, čo môže mať za následok časové zdržanie na vstupe, na ktoré chceme vopred všetkých návštevníkov upozorniť. Je potrebné s tým rátať už pri plánovaní návštevy festivalu a rátať s dostatočnou časovou rezervou.“

Rag ‚N‘ Bone Man (Rory) by Deans Chalkley for Sony Records

Hudobná produkcia festivalu sa bude odohrávať hlavne na troch hlavných pódiách, ktoré nesú označenie Black, White a Blue stage. Posledne menovaný stage sa nachádza v najväčšom stane, aký kedy stál na piešťanskom letisku – dosahuje úctyhodné základné rozmery  55 x 110 metrov!

Bastille

V sprievodnom programe festivalu pribudlo zopár noviniek, medzi ktoré určite patrí napr. stan siete kníhkupectiev Panta Rhei. Ten prinesie okrem skvelých kníh aj množstvo zaujímavých a známych osobností a aktivít, diskusie, prezentácie, workshopy, kvízy a filmy. Ak máš doma knihu, ktorú si už prečítal a chcel by si ju vymeniť za nejakú inú alebo ju len tak niekomu venovať, vezmi ju so sebou a prines do stanu. Obohatiť svoju knižnú zbierku si budeš môcť aj v rámci Burzy kníh, kde si za symbolické ceny nakúpiš množstvo zaujímavých titulov. Jednoducho – ak rád čítaš, pri tejto burze sa určite zastav!

TOPFEST 2017 sa bude niesť aj v znamení umenia. Svoj talent predstavia ôsmi výtvarníci česko-slovenskej špičky, na ktorých čaká poriadna výzva. Spojenie predstaviteľov rôznych výtvarných štýlov, dva dni plné maľovania, čoho výsledkom bude jeden spoločný obraz.

Ďalší z partnerov, TV JOJ prichádza s novým projektom Be The One. Pomôže ti stať sa hviezdou festivalu, za pomoci profesionálov. V beauty zóne sa o teba postará profi kaderníčka, make-up artist ťa nalíči značkou Gosh a dokonalý festivalový outfit získaš od značky Sugarbird. Ak budeš mať šťastie, tvoji kamaráti si ťa môžu pozrieť aj na Jojke!

Vďaka gastro zóne nezostane nikto hladný. Okrem klasickej festivalovej ponuky v podobe cigánskej či klobás si budeš môcť pochutiť na špecialitách z tradičnej slovenskej kuchyne či ochutnať niečo zo svetového street foodu.

Po prvýkrát bude na piešťanskom letisku aj basketbalové ihrisko, kde si budeš môcť len tak vyskúšať presnosť tvojich rúk, v sobotu si dokonca zahrať v turnaji Topfest 3×3 – stačí vyplniť prihlášku na stránke festivalu.

V TOPFEST shope budú v ponuke okrem merchandise predmetov súvisiacich s festivalom aj lístky na vlaky Železničnej spoločnosti Slovensko.

Z areálu festivalu do centra Piešťan ťa odvezie TOPFEST vláčik.

Dušan Drobný: ,,Koncerty začínajú v piatok a sobotu už o 10.40 hod., medzi tým sa na Topfeste bude dať čo robiť, kde sa zabaviť a aj na čo sa pozerať, počas dňa aj noci – ostáva už len vybrať si… Verím, že si naši návštevníci tento rok vyberú a hlavne užijú výbornú atmosféru na piešťanskom letisku.“

Ako sa na TOPFEST tešia Matej Žrebný a Lukáš Frlajs nájdeš tu. 🙂

 

predaj vstupeniek bude aj na mieste konania pri vstupoch do areálu, predpredaj vstupeniek v sieťach Ticketportal, Predpredaj.sk a Zijemehudbou.sk za zvýhodnenú cenu 50€

všetky informácie, bezpečnostné pokyny, aj informácie o zakázaných predmetoch na festivale nájdeš na www.topfest.sk


Pokračovať v čítaní