Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Paris Jackson ide v otcových šľapajach a Troye Sivan sa spojil s DJ-om Regardom. Počuli ste už tieto hudobné novinky?

Napísal na 22. apríla 2021

Dj Regard, Julia Michaels a The Struts s Paris Jacskon vydali skvelé hudobné novinky. K piesni Low Key in Love vyšiel už aj videoklip.

DJ Regard, Troye Sivan, Tate McRae – You

Dj Regard s interpretmi Troye Sivan a Tate McRae pripravili veľkú vec. Dj Regard vystrelil v hudobných rebríčkoch pred dvomi rokmi so skladbou Ride It, ktorá sa stala virálnou senzáciou na Tik Toku. Dnes prichádza so skladbou You, ktorá je žhavou novinkou a má vyše milión zhliadnutí na YouTube. Na klip si musíme ešte chvíľu počkať, no dúfajme, že bude minimálne taký skvelý ako pieseň samotná.

Julia Michaels – Love Is Weird

Julia Michaels prichádza po 3 týždňoch s ďalšou skladbou. Najskôr vydala single All Your Exes a teraz potešila svojich fanúšikov skladbou Love is Weird. Julia Cavazos najskôr začínala ako textárka a písala texty pre známe hudobné mená ako Selena Gomez, Demi Lovato, Justin Bieber, Britney Spears a mnoho ďalších. Neskôr sa vydala vlastnou cestou a začala skladať piesne pod menom Julia Michaels. Dúfame, že nás bude aj naďalej prekvapovať novými skladby a my sa len tešíme, čo má pre nás ešte pripravené.

The Struts, Paris Jackson Low Key in Love

Spojenie rockového ducha The Struts a jemnosti od Paris Jackson vyvŕšilo v neobyčajnú skladbu. Low Key in Love je novinka, ktorá stojí za vypočutie. Pieseň má retro nádych, no nestratí sa ani medzi novými popovými skladbami. Obe hudobné mená majú na svojich kanáloch milióny zhliadnutí a ich spoločná novinka nebude určite výnimkou. Dvojica pred niekoľkými hodina vydala k skladbe aj videoklip, tak si ho nenechajte ujsť, pretože rovnako pohodový, ako pieseň samotná.


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár