Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Lady Gaga prichádza s novým filmovým hitom Hold My Hand

Napísal na 17. mája 2022

Skladbu s názvom Hold My Hand vytvorila Lady Gaga pre film Top Gun: Maverick. K piesni speváčka zverejnila aj videoklip.

Lady Gaga sa pýši ďalším filmovým hitom. Jej posledná filmová pieseň Shallow pre film The Star Is Born získala neuveriteľný úspech u fanúšikov, ale aj u kritikov. Speváčka dostala významné ocenenia ako Zlatý Glóbus, Grammy a aj Oscara. Je prirodzené, že po dosiahnutom úspechu sa speváčka opätovne sústredí na tvorbu soundtrackov.

Videoklip k piesni Hold My Hand obsahuje zábery z filmu Top Gun: Maverick spolu s čiernobielymi scénami spievajúcej umelkyne. Speváčka vo videu strieda oblečenie. Najprv má oblečené jednoduché biele tričko s nohavicami a neskôr šaty. V oboch outfitoch má na sebe aj bundu, ktorá patrí Tomovi Cruisovi a je orginálnym kúskom z pôvodného filmu Top Gun.

Tvorba piesne

Text a produkciu Hold My Hand má na svedomí Lady Gaga a americký hudobník BloodPop. Na produkcií sa podieľal aj Benjamin Rice. V popise príspevku na Instagrame speváčka hovorí, že chcela vytvoriť skladbu, v ktorej zdieľa potrebu porozumenia a snahu pochopiť jeden druhého. Rovnako tam ďakuje za spoluprácu a príležitosť.

„Keď som písala pieseň pre Top Gun: Maverick, ani som netušila, ako veľmi film ovplyvňuje moju psychiku a povahu celého sveta, v ktorom žijeme,“ píše Lady Gaga pod príspevkom na Instagrame.

hold my hand
Pieseň Hold My Hand má mnoho vrstiev, vraví Lady Gaga. Zdroj: Instagram/ladygaga

Hold My Hand sa objaví v pokračovaní legendárnej snímky z roku 1986. Akčný film Top Gun: Maverick s Tomom Cruisom si fanúšikovia budú môcť pozrieť v slovenských kinách už koncom tohto mesiaca.

Zdroj: Tlačová správa


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár