Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Hlavné správy z Aetter servisu 2

Napísal na 4. marca 2017

Prinášame vám ďalšiu dávku reportáží z celého týždňa spolu aj s nahrávkou Hlavných správ s novými jinglami zo stredy 01.03.2017. Naši redaktori boli tentoraz na prehliadke Obrátenej pyrammídy, zabávali sa v hľadisku zábavnej relácie Od veci_FM a zisťovali viac o stáži pre študentov cez Erazmus+.

Hlavné správy z Aetter servisu si našli vo vysielacej štruktúre rádia svoje miesto, a preto šikovní študenti druhého ročníka KOMU vytvorili  pre ne aj promo nahrávku. Vypočujte si krátky zostrih hlasov našich redaktorov v upútavke na Hlavné správy s Peťou Pupalovou.

(Šéf)redaktorka Peťa Pupalová.

  • Minulý týždeň bol v City klube ďalší ročník Východňarovice, no poslednýkrát s jej doterajším organizátorom Braňom Cingeľom. Braňo síce predpokladal účasť približne 300 ľudí, no ani tento ročník sa nenechal účasťou zahanbiť a navštívilo ho vyše 600 ľudí. O tom ako táto akcia vznikla a aj o kapele Ronix, vám viac povie už v celej reporáži redaktorka Veronika Sásiková.

Plagáty na Východňarovicu VI.

  • Minulý štvrtok previedol šéfdramaturg alternatívneho Rádia FM Maroš Hečko študentov FMK po priestoroch Slovenského rozhlasu. Viac o prehliadke vám povie redaktorka Barbara Čierna.

Redaktorka Barbara Čierna robí rozhovor s Marošom Hečkom. Foto: Eva Jonisová

Štúdio Rádia_FM. Foto: Eva Jonisová

  • Alternatívne Rádio_FM je známe svojou rôznorodosťou v oblasti hudby. Inak na tom nie sú ani relácie, ktoré ponúka. Minulý týždeň sme boli v hľadisku jednej zábavnej Od veci_FM. Viac vám prezradí opäť redaktorka Barbara Čierna.

Relácia Od veci_FM. Foto: Stano Kľačanský

Zuzka Porubjaková v Od veci_FM. Foto: Stano Kľačanský

  • V utorok bol na našej alma mater infoseminár pre všetkých, ktorí by chceli ísť stážovať do zahraničia cez Erazmus +. Viac zisťovala redaktorka Veronika Sásiková v rozhovore s Andreou Sihelskou z agentúry Workspace Europe.

V nasledujúcej nahrávke si môžete vypočuť celé Hlavné správy s novými jinglami. Páči sa vám zvukovo vynovený Aetter servis?

 

Foto: Eva Jonisová, Stano Kľačanský, Facebook