Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/4/34db1509-ab11-40d3-bf5d-a7b864638c6c/aetter.sk/web/wp-config.php on line 77

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/4/34db1509-ab11-40d3-bf5d-a7b864638c6c/aetter.sk/web/wp-config.php on line 78
Halle Bailey vo videoklipe In Your Hands ukázaka aj svojho syna
Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Halle Bailey vo videoklipe In Your Hands prekvapila zábermi so synom

Napísal na 31. marca 2024

Po úspešnom presadení vo filme Malá morská víla Halle opäť bodovala svojim hlasom v najnovšej skladbe In Your Hands. Vo videoklipe sa objavil aj jej 2-mesačný syn Halo.

Americká speváčka a herečka Halle Bailey je známa najmä tvorbou hudby so svojou sestrou ako duo Chloe x Halle. Spolu vydali albumy The Kids Are Alright v roku 2018 a Ungodly Hour v roku 2020, ktoré im získali 5 nominácií na Cenu Grammy. Jej minuloročný debutový sólo singel Angel tiež nominovali na Cenu Grammy za najlepší R&B song.

Halle Bailey In Your Hands
Beyoncé s duom Chloe x Halle na podujatí firmy Roc Nation v roku 2023. Zdroj: Twitter/beyonceaccess

Sestry Chloe x Halle začali tvoriť na YouTube v roku 2008. Spievali množstvo piesní a v roku 2013 sa stali virálnymi s coverom piesne Pretty Hurts od Beyoncé. Ten sa dostal do pozornosti aj samotnej Beyoncé, ktorá s nimi o dva roky neskôr uzatvorila zmluvu. Bolo to v rámci jej hudobného vydavateľstva Parkwood Entertainment, ktoré funguje od roku 2010.

Malá morská víla

Mimo hudby sa venuje aj herectvu a prvýkrát sa na obrazovkách objavila v roku 2006, po boku svojej staršej sestry Chloe, v romantickej komédií Last Holiday. Postupom času pracovala na svojom hereckom výkone a nakoniec získala svoju prvú hlavnú rolu vo filme The Little Mermaid. Natáčanie hranej adaptácie bolo oznámené už v roku 2019 a prvý teaser rozpútal intenzívnu diskusiu o účinkovaní Halle ako malej morskej víly.

Spoločnosť kritizovala Walt Disney Pictures najmä kvôli obsadeniu herečky afroamerickej rasy, ktorá sa nezhoduje s originálnym animovaným filmom z roku 1989 a ani knižnou verziou príbehu, kde bola hlavná postava opísaná ako beloška s červenými vlasmi. Avšak niekoľkí odborníci podporili obsadenie herečky a viackrát poukázali na dôležitosť reprezentácie iných rás v celosvetovej réžii.

Najnovší song In Your Hands

Halle Bailey svojich fanúšikov novou skladbou In Your Hands veľmi potešila. Pieseň prekvapila nielen textom, ale aj nádherným hlasom a melódiou, ktorú Halle vytvorila. Na platforme Spotify si song vyslúžil už cez 2 miilóny prehratí a toto číslo stále stúpa. Najväčšiu pozornosť však dostal videoklip, ktorý spolu s piesňou uverejnila v polovici marca tohto roku. Ten má cez 3,6 milióna zhliadnutí za menej ako 2 týždne.

Vo videoklipe piesne In Your Hands Halle Bailey nečakane ukázala aj svojho malého syna. O jej pár mesačnom chlapčekovi prvýkrát dala vedieť až v tomto roku instagramovým príspevkom, kde ho drží za ruku. Jej tehotenstvo nebolo vôbec mediálne známe, a preto sa fanúšikovia potešili snímkam speváčky s malým Halo.