Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/4/34db1509-ab11-40d3-bf5d-a7b864638c6c/aetter.sk/web/wp-config.php on line 75

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/4/34db1509-ab11-40d3-bf5d-a7b864638c6c/aetter.sk/web/wp-config.php on line 76
Gwen Stefani je späť a pripravuje nový, už v poradí piaty, album
Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Gwen Stefani je späť a pripravuje nový, už v poradí piaty, album

Napísal na 19. decembra 2020

Novinku Let Me Reintroduce Myself od americkej speváčky Gwen Stefani si musíte vypočuť. Pieseň pochádza z jej pripravovaného piateho albumu.

Gwen Stefani sa vrátila s novým singlom „Let Me Reintroduce Myself“, ktorý je jej prvým singlom po štyroch rokoch. S piesňou jej pomáhal brat Eric, ktorý hrá na klávesy a organ. Aj bývalý člen kapely No Doubt sa postaral o zvukové efekty. Gabrial McNair hrá v piesni na trombón a Hammondov organ.

Speváčkin nový singel sa líši od posledných piesní, ktoré sa niesli v štýle country. Tentokrát však ide o reggae a ska a singel je inšpirovaný jej ranou tvorbou s kapelou No Doubt. Gwen Stefani povedala, že zámerom piesne bolo priniesť fanúšikom „trochu radosti“ a vrátiť sa tam, kde hudobne začínala, čo bolo práve s týmto hudobným štýlom.

V piesni odkazuje na svoje staršie single, vrátane piesní „Hollaback Girl“ z roku 2005 a „Underneath It All“ z roku 2002, ktorý sa stal v Amerike veľmi úspešným. Inde však zaujal menej.

Pieseň získala aj cenu Grammy v kategórií najlepší popový výkon dua alebo skupiny s vokálom. Zaznela aj vo filme 50 First Dates z roku 2004, v ktorom účinkovali Adam Sandler a Drew Barrymore v hlavných úlohách.

Stefani vystúpila s predstavením Let Me Reintroduce Myself vo vydavateľstve The Voice v ten istý deň, ako vydala pieseň aj digitálne.

Obal nového albumu nadväzuje na No Doubt

Gwen odhalila na sociálnych sieťach oficiálny obal albumu Let Me Reintroduce Myself. Umelecké dielo obsahuje dve verzie Stefani, pričom jedna z nich kopíruje jej outfit z hudobného videa k singlu No Doubt – Just a Girl.

Druhá Stefani je oblečená v sexi čiernej podprsenke, roztrhaných jeansových šortkách, sieťovaných silonkách, vysokých čiernych čižmách. Okrem toho sa zobrazuje film „Stefani z doby nepochybovania“, ktorý ukazuje na jej súčasný vzhľad.

Zdroje: NME


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár