Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Osloboďte sa! Jessie Ware v novej piesni Free Yourself spieva o slobode

Napísal na 18. augusta 2022

Je to začiatok novej éry. Britská speváčka Jessie Ware sa vracia na hudobnú scénu s novou skladbou Free Yourself, v ktorej poslucháčov nabáda k tomu, aby sa oslobodili a bez zábran tancovali.

Ako hovorí sama speváčka, pieseň Free Yourself je priam stvorená na tancovanie počas horúcich letných dní. Pri písaní skladby Jessie pomáhali jej nerozluční priatelia Stuart Price a Clarence Coffee Jr. S ich pomocou bolo písanie textu jednoduché, zábavné a podľa slov speváčky aj prekvapivé.

„Som tak rada, že aj vďaka tejto pesničke môžu ľudia na konci leta bez zábran tancovať a môžu sa cítiť rovnako šťastne ako ja, keď som mohla zase po dlhej dobe opäť koncertovať. Užite si to!“ odkazuje Jessie.

Od vydania Free Yourself dostáva samú chválu. Časopis Rolling Stone o skladbe hovorí ako o nákazlivej, funky či dokonca sexi.

Jessie Ware je nadšená, že po dlhej dobe môže naživo spievať pre svojich fanúšikov. V najbližšej dobe sa chystá na krátke turné po USA, kde poteší priaznivcov svojej hudby na ôsmich rôznych zastávkach, napríklad v New Yorku či Los Angeles.

free yourself
Jessie Ware sa chystá na americké turné, kde si jej fanúšikovia môžu Free Yourself vypočuť naživo. Zdroj: Tlačová správa

Free Yourself rozhodne nie je posledný raz, čo o Jessie Ware počujeme. Okrem tejto horúcej novinky speváčka píše ďalšie piesne, ktoré sa objavia v jej nadchádzajúcom piatom štúdiovom albume. Ten si budeme môcť vypočuť už čoskoro.

Zdroj: Tlačová správa


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár