Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Februárové novinky, ktoré ponúka Netflix: Kórejský vesmírny trhák alebo westernovka s Tomom Hanksom

Napísal na 24. februára 2021

Februárové novinky ovládnu Netflix. Pozrite si, ktoré to sú. Na výber máte sci-fi, romantiku, ale aj western. 

Americká streamovacia spoločnosť Netflix, ktorá svoje služby pre predplatiteľov začala poskytovať v roku 1999, oznámila, že od začiatku roku 2021 svojich divákov poteší novými filmami každý týždeň. Predstavujeme februárové novinky, ktoré Netflix ponúka.

Space Sweepers 

5. februára vyšiel film s názvom Space Sweepers, ktorý sa odohráva vo vesmíre a ide o prvý kórejský vesmírny trhák. Film je situovaný do roku 2092, kedy je Zem kontaminovaná a znecitlivená, čo ľuďom takmer neumožňovalo na nej žiť, a tak vesmír pre ľudí predstavoval nový domov. Mohlo tu však žiť len pár vyvolených.

Členovia posádky vesmírnej lode s názvom Victory objavili havarovaný raketoplán, v ktorom našli 7-ročné dievča. Uvedomujú si, že je to robot podobný človeku, ktorého hľadajú vesmírni strážcovia a rozhodnú sa, že na oplátku budú požadovať výkupné.

News of the World 

Film je venovaný pre všetkých milovníkov westernu. Snímka mala premiéru v Brazílii, a to ešte koncom minulého roku prostredníctvom americkej filmovej a distribučnej spoločnosti Universal Pictures. Až do 10. februára 2021 nebol medzinárodne sprístupnený. 

Príbeh sa odohráva päť rokov po skončení občianskej vojny, keď sa kapitán Jefferson Kyle Kidd stretol s 10-ročným dievčaťom, ktoré zajali ľudia z Kiowy. Kidd sa však musí vrátiť k svojej tete a strýkovi, no súhlasí s tým, že dieťa odprevadí po drsných a neľútostných texaských pláňach. Dlhá cesta sa však čoskoro zmení na boj o prežitie.

Red Dot 

Čo myslíte, aký je pôvod tohto filmu? Ide o švédsky dramatický triler a účinkujú v ňom dvaja mladí ľudia, ktorí spolu tvoria pár. Keď Nadja otehotnie, spolu s partnerom sa pokúsia obnoviť ich vzťah a vycestujú na sever Švédska. Tam sa vyberú na turistický výlet, no čoskoro sa ich romantické prázdniny zmenia na nočnú moru.

To All The Boys: Always and Forever 

Ide o poslednú časť trilógie. Prvá časť To All The Boys I’ve Loved Before vyšla v roku 2018 a okamžite sa stala hitom všetkých romantikov a tínedžerov. Celý príbeh je založený na dávnom milostnom liste, vďaka ktorému vznikol nový vzťah.

Lara Jean je už v poslednom ročníku na strednej škole. Vracia sa z rodinného výletu v Kórey a uvažuje nad svojimi vysokoškolskými plánmi – či už s Petrom, alebo bez neho.

 

Zdroje: Imdb.comRottentomatoes.com, Hashtag.zoznam.skRottentomatoes.com , Imdb.com

 


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár