Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Najlepšie fashion inšpirácie z Instagramu: Farby, vzory, doplnky, čím sa inšpirujete vy?

Napísal na 15. decembra 2022

Tento článok bol pôvodne uverejnený v online magazíne Hashtag.

Chcete vyzerať štýlovo tento aj budúci rok? Pozrite si fashion inšpirácie z Instagramu za túto jeseň a zimu, ktoré môžete využiť aj do budúcnosti.

Instagram je plný zaujímavých príspevkov, v ktorých dokážete nájsť tipy a triky, ako sa obliecť štýlovo a cool. V tejto rubrike vám prinesieme najlepšie fashion inšpirácie z českého a slovenského Instagramu za uplynulé týždne.

Jeseň bol farebná!

Jeseň nie je iba pochmúrna, ale tiež plná farieb. Nemali by ste na to zabúdať ani pri výbere svojich outfitov. Oranžová, zelená či žltá patria v tomto období medzi najobľúbenejšie odtiene. Pokojne môžete siahnuť aj po výrazných farebných prvkoch, ako je bunda či kabát. Nemusíte sa obmedzovať iba na pestré doplnky.

Živé farby sú stále štýlové. Zdroj: Instagram/tatianazidekova

Vzorované pančuchy a silonky

Medzi trendy kúsok patria aktuálne aj vzory. Kde? No predsa na nohách. Na výber máte bodky, srdiečka či kvety, výber vzoru je iba na vás. Budete sa diviť, ako vďaka tomuto jednoduchému doplnku dokážete oživiť aj ten najnudnejší outfit. Ešte rafinovanejšie budete, ak spod sukne a vysokých čižiem necháte vykúkať len malý pásik vzorovaných pančúch.

Vo vašich šatníkoch by nemali chýbať vzorované pančuchy. Zdroj: Instagram/lauismyname

Výrazné čižmy

Určite sa inšpirujte kovbojskými čižmami a kozačkami, ktoré aktuálne patria medzi hlavné vychytávky zimnej obuvi. Kombinovať ich môžete napríklad aj so šortkami či sukňou, vďaka čomu bude váš výsledný outfit dokonale šik. Staviť však môžete aj na nápadité čižmy, ktoré majú sáru rozšírenú v spodnej časti.

Predviesť sa môžete aj vo výrazných čižmách. Zdroj: Instagram/karolinachomistek

Oži v koži

Kožené kúsky sú v tvojom šatníku takisto povinnou jazdou. A nemáme na mysli iba kvalitné kožené čižmy. Do svojho outfitu zakomponuj kožený kabát, bundu, šortky, ležérne nohavice alebo sukňu. Pokojne môžeš vytvoriť aj outfit zložený primárne z kožených kúskov. Ak ich navyše zladíš v jednom odtieni, výsledný look bude vyzerať veľmi sofistikovane a štýlovo.

Nemusíte sa báť pridať do svojho outfitu aj kožené veci. Zdroj: Instagram/barborafranekova

Doplnky

Samozrejme, nemôžeme zabudnúť ani na doplnky. V chladnejšom počasí sa ti určite zíde najmä teplý šál, ten však nemusí plniť iba svoju užitočnú funkciu. Využi ho na skrášlenie svojho outfitu! Influencerky však aktuálne vo veľkom nosia aj klobúky a baretky. Tvojmu looku dodajú elegantný šmrnc a ľahký francúzsky nádych. Určite to vyskúšaj.

Klobúky a baretky patria tiež medzi aktuálne fashion kúsky. Zdroj: Instagram/zuzana_strakova

Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár