Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Extravagantná Lady Gaga je späť. Klip nakrútila na mobil

Napísal na 21. marca 2020

Lady Gaga je známa svojou extravaganciou. Dokazuje ju aj v novom ružovom videoklipe ako z iného vesmíru.

Speváčka je pomerne známa tým, že vždy urobí niečo odvážne a nečakané. Bláznivá pieseň s názvom Stupid Love je toho príkladom. Po poslednom ošiali okolo filmu Zrodila sa Hviezda, v ktorom Lady Gaga predstavila všade chválenú pieseň Shallow, prichádza s novým bizarným dielom. Je plné dynamických tanečných kreácií.

Mnohým fanúšikom už možno chýbala jej kontroverznosť, šialené outfity a výrazné líčenie. Nuž, dočkali sme sa. Klip má takmer 44 miliónov zhliadnutí. Sci-fi video založené na prevažne ružovej farbe a množstve tancovania sa odohráva v neúrodnej krajine, ktorá sa podobá na akúsi cudziu planétu z vesmíru.

Klip nakrútili na mobil

Zaujímavosťou je, že hudobný videoklip tvorcovia nakrútili na iPhone 11 Pro. Rovnako to bolo aj v prípade videa k piesni Lose You To Love Me od speváčky Seleny Gomez. O singli, v ktorom Selena spieva o svojom bývalom partnerovi, sme písali v minulom článku.

Portál variety.com informoval o tom, že režisér farebného vizuálu mal na starosti Austrálčan Daniel Askill. Ten sa v minulosti preslávil najmä vďaka opakovanej spolupráci so Siou, s ktorou nakrútil videoklipy pre jej hit Chandelier, Alive alebo Cheap Thrills. Spolupracoval aj pri nakrúcaní reklám pre značku Apple.


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár

Váš email nebude publikovaný. Povinné polia sú označné *