Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Extravagantná Lady Gaga je späť. Klip nakrútila na mobil

Napísal na 21. marca 2020

Lady Gaga je známa svojou extravaganciou. Dokazuje ju aj v novom ružovom videoklipe ako z iného vesmíru.

Speváčka je pomerne známa tým, že vždy urobí niečo odvážne a nečakané. Bláznivá pieseň s názvom Stupid Love je toho príkladom. Po poslednom ošiali okolo filmu Zrodila sa Hviezda, v ktorom Lady Gaga predstavila všade chválenú pieseň Shallow, prichádza s novým bizarným dielom. Je plné dynamických tanečných kreácií.

Mnohým fanúšikom už možno chýbala jej kontroverznosť, šialené outfity a výrazné líčenie. Nuž, dočkali sme sa. Klip má takmer 44 miliónov zhliadnutí. Sci-fi video založené na prevažne ružovej farbe a množstve tancovania sa odohráva v neúrodnej krajine, ktorá sa podobá na akúsi cudziu planétu z vesmíru.

Klip nakrútili na mobil

Zaujímavosťou je, že hudobný videoklip tvorcovia nakrútili na iPhone 11 Pro. Rovnako to bolo aj v prípade videa k piesni Lose You To Love Me od speváčky Seleny Gomez. O singli, v ktorom Selena spieva o svojom bývalom partnerovi, sme písali v minulom článku.

Portál variety.com informoval o tom, že režisér farebného vizuálu mal na starosti Austrálčan Daniel Askill. Ten sa v minulosti preslávil najmä vďaka opakovanej spolupráci so Siou, s ktorou nakrútil videoklipy pre jej hit Chandelier, Alive alebo Cheap Thrills. Spolupracoval aj pri nakrúcaní reklám pre značku Apple.


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár