Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Elton John prišiel s ďalšou novinkou, na ktorej spolupracoval s Britney Spears

Napísal na 2. septembra 2022

Koncom augusta Elton John vydal nový song Hold Me Closer, ktorý naspieval s ďalším veľkým menom popovej hudby. Tentokrát prišiel na scénu s Britney Spears, s ktorou vytvoril nežný ale zároveň energický hit.

Po nedávnych spoluprácach s menami, ako napríklad Ed Sheeran či Dua Lipa prišiel s ďalším veľkým menom. Elton John vydal koncom augusta novinku, na ktorej pracoval s popovou speváčkou Britney Spears. Ich najnovší song s názvom Hold Me Closer vydali 26. augusta a už po pár hodinách mal viac ako milión vzhliadnutí. Fanúšikovia si nový skladbu hneď obľúbili vďaka jeho krehkosti ale zároveň aj energickosti, ktoré tam prekypujú.

Energicko-krehký song popových hviezd

Obaja interpreti už dávno nie sú amatérmi v popovej hudbe a stali sa skutočnými profesionálmi. Presne vedeli, čo vložiť do každej jednej časti piesne, aby zaujala poslucháčov, či už textom alebo melódiou. Duo tak vytvorilo song, ktorý je na počutie veľmi energický ale po dočítaní textu bude nejedno oko poslucháča suché nežnosťou tohto hitu. K songu plánujú vytvoriť aj videoklip, no ako bude vyzerať ešte nie je známe.

„Som veľmi rád, že som mal možnosť pracovať s Britney. Je skutočnou ikonou, jednou z najväčších popových hviezd všetkých čias a v piesni Hold Me Closer znie úžasne. Mám ju naozaj rád a teší ma, čo sme spoločne vytvorili,“ povedal Elton John v rozhovore. Britney tiež tvrdí, že pre ňu bola veľká česť podieľať sa na jeho novej piesni.

Veľký moment pre Britney

Mnohí určite počuli o rôznych veciach a situáciách, ktoré sa stali v živote Britney. Či už je to súdny proces s jej otcom alebo stavy úzkosti, ktoré vyúsťovali až do depresií. Na čas sa táto speváčka aj odmlčala a prestala tvoriť piesne, či prijímať spolupráce od rôznych interpretov. Chvíľu vystupovala na svojom turné, avšak väčšinu času trávila mimo pódia.

Britney Spears, ktorá si po jednom z jej psychických zrútení oholila vlasy.
Britney Spears, ktorá si po jednom z jej psychických zrútení oholila vlasy. Zdroj: bbc.com

Po dlhšom čase v úzadí, ktoré trvalo skoro rok, prijala Britney spoluprácu s Eltonom Johnom na jeho novom songu. Hold Me Closer jej teda nedal len príležitosť podieľať sa na novej hudbe ale začať znovu žiť a vrátiť sa späť do sveta hudby, kde patrí. Mnoho dlhoročných fanúšikov hovorí o tom, že aj vďaka tejto spolupráci sa Britney opäť vracia šťastie do života, čo počuť aj v jej hlase v najnovšom songu.


Možnosti čitateľa
 1. Alvingroli   On   13. septembra 2022 at 10:17

  Truly a lot of very good data!
  graphic organizers for writing an essay [url=https://dissertationwritingtops.com]https://dissertationwritingtops.com/[/url] dissertation writing services usa

 2. Brucegaiva   On   14. septembra 2022 at 14:54

  You explained that superbly!
  canadian government approved pharmacies [url=https://canadadrugspower.com]international pharmacies that ship to the usa[/url] buy prescription drugs from canada

 3. JohniebiclerO   On   22. septembra 2022 at 16:44

  частный дом престарелых
  [url=https://dom-prestarelyh-vrn2.ru ]пансионат для пожилых[/url]
  дом престарелых
  [url=https://dom-prestarelyh-samara2.ru]частный дом престарелых[/url]

 4. AaronGak   On   25. novembra 2022 at 9:50

  Really tons of terrific info.
  online pharmacy indonesia [url=https://canadianpharmacylist.com/]reputable mexican pharmacies[/url] bringing prescription drugs into mexico

 5. RogerDok   On   28. novembra 2022 at 16:55

  Nicely put. Regards!
  canadian prescription drugs online [url=https://pharmacyclineds.com/]pharmacy technician certification[/url] which canadian online pharmacy is the best

Zanechajte komentár

Váš email nebude publikovaný. Povinné polia sú označné *