Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Elton John, Ed Sheeran a ich spoločná novinka Merry Christmas vás naladia na Vianoce

Napísal na 10. decembra 2021

Výťažok z predaja poputuje na dobrú vec.

Elton John, Ed Sheeran a ich novinka nebudú znieť iba v rádiách, ale aj vo vašich domovoch, možno aj priamo počas tohtoročných príprav na Štedrý večer. Už minulý rok navrhol Elton John anglickému spevákovi Edovi Sheeranovi spoluprácu na vianočný hit. Ten mu povedal, že môžu niečo vymyslieť v roku 2022. A predsa ich spoločná vianočná novinka Merry Christmas potešila nejedného fanúšika už tento rok.

Elton John a Ed Sheeran „dráždili“ fanúšikov, kým novinku oficiálne pustili do sveta. Na sociálne siete spoločne pridali video, ktoré malo slúžiť ako upútavka na rytmickú, chytľavú pieseň plnú rolničiek. Zatiaľ to vyzerá tak, že ich vianočná novinka sa stane neodlúčiteľnou súčasťou každých Vianoc.

Fanúšikovia Eltona Johna určite zachytili príspevok na sociálnej sieti Twitter, v ktorom 29. novembra 2021 spoločne s Edom Sheeranom informovali o ich duete. Elton oznámil, že výťažok z predaja poputuje na konto Ed Sheeran Suffolk Music Foundation a na EJAF (pozn. red. – Elton John AIDS Foundation).

Elton John a Ed sheeran novinka
Príspevok Eltona Johna na Twitteri, kde oznamuje vianočnú novinku s Edom Sheeranom. Zdroj: Twitter/eltonofficial

Novinka Merry Christmas je typicky vianočná. V spomínanom úvodnom videu nechýbajú vianočné stromčeky, rolničky a Ed Sheeran oblečený vo vianočnom svetríku. Práve takto oblečený Ed klope na Eltonove dvere s papiermi v rukách a číta: „Ahoj. Minulé Vianoce mi volal môj kamarát Elton John a povedal mi, že by sme mali urobiť vianočnú pieseň. Ja som mu odpovedal: ,Áno, možno v roku 2022, ale refrén som napísal ešte v ten deň. A sme tu. Naša vianočná pieseň Merry Christmas vychádza už tento piatok. Predobjednajte si ju alebo si ju uložte už teraz. Má rolničky. Veľa rolničiek… “


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár