Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

EGO a MOMO vydali spoločný klip. Skladba s názvom Fajn má motivovať mladých k tomu, aby sa nevzdávali

Napísal na 3. decembra 2020

Najlepší rapoví textári Ego a Momo predstavili nový videoklip k skladbe Fajn, ktorý nesie silnú myšlienku. Fanúšikom odkazujú, aby išli za svojím cieľom.

Skladba Fajn vyšla na Egovom aktuálne druhom sólovom albume, ktorý nesie názov EGOTRON. Prvotne však išlo o Momov track, ktorý mal rezonovať práve na jeho albume EXTRAS.

Egov album EGOTRON vychádzal po tom, ako dotočili skladbu, a tak sa raperi dohodli na vzájomnej výpomoci. Ego prispel Momovi slohou po boku Sameya v skladbe Nádej a za odplatu si zobral track Fajn.

ego a momo fajn
V klipe „zažiarila“ aj Dominika Cibulková. Zdroj: YouTube

Režírovania videoklipu sa ujal Goldy. Ten si za ústrednú dejovú líniu vybral sen mladého dievčaťa, ktoré sa túži stať profesionálnou tenistkou. Jej vzorom nie je nikto iný, ako naša tenisová jednotka Dominika Cibulková.

Cesta za snom však nikdy nie je priamočiara a ľahká. Svoje o tom vedia aj samotní raperi. „Je to taký motivačný track z mojej strany, nech sa ľudia dokopú k svojim cieľom, lebo vzdať sa je jednoduché, ale byť vytrvalý v tom svojom, je niekedy náročnejšie, ako sa zdá,“ vysvetľuje Momo.

Interpreti skladbou vyzývajú k tomu, aby sa ľudia nenechali odradiť a nevzdali sa ani vtedy, keď im iní „hádžu polená pod nohy“. „Niektoré veci vidí umelec, interpret, človek až s odstupom času. Každopádne verím, že si ľudia v tracku nájdu to, čo potrebujú a prípadne ich to nakopne v tom, v čom sa cítia výnimočne,“ prezradil Ego.

Dlho očakávaná spolupráca si podmanila fanúšikov oboch umelcov. Tí vyniesli ich spoločnú novinku do trendov. V top 15 sa pritom ešte stále drží Momova aktuálna skladba KATARÍNA, ktorá je venovaná jeho milovanej polovičke.

Zdroj: Tlačová správa RUKA HORE


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár