Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Ed Sheeran vytvoril nový rekord v rebríčku UK Chart

Napísal na 3. novembra 2014

ed_sheeran_2_t750x550

Britský spevák, ktorý stojí za hitmi ako The A Team či Lego House, má na svojom konte nový úspech. Meno Ed Sheeran sa spomína v hudobnej brandži neustále. Tentokrát však zabodoval na 100% so svojou novinkou zvanou Thinking Out Loud. Tento hit ešte stále znie z každej strany, a práve preto vytvoril nový rekord. Ide o najdlhšie stúpanie na vrchol od vstupu do TOP40. Doteraz sa v rebríčku držala kanadská speváčka Celine Dion s piesňou Think Twice, ktorá dobyla v roku 1994 UK Chart po 13.týždňoch od vstupu do TOP40. 

Pre Eda Sheerana to však nieje jediný úspech. Rok 2014 je pre speváka veľmi plodný, keďže v poradí druhému albumu s názvom patrí prvenstvo v kategórii najrýchlejšie predávajúci sa album vo Veľkej Británií. Ed Sheeran naposledy vystúpil v najnovšej sérií The X factor UK a spravil veľkolepú show s práve ocenenou piesňou.

Ak aj vy milujete hudbu Eda, nenechajte si ujsť jeho koncert v Prahe 12. februára 2015 v priestoroch Fora Karlín. Keďže sa koncert za pár dní vypredal, organizátori sa rozhodli navýšiť počet vstupeniek. Už teraz sa však vie, že atmosféra bude komornejšia, a tak môžete byť k spevákovi oveľa bližšie, ako ste si mysleli.

AUTOR: Michaela Gálfiová

Zdroj: Hudba.sk, YT

 


Pokračovať v čítaní

Predošlý článok

Xindl X v Trnave


Náhľad