Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Nový semester prináša pre milovníkov hier e-šport na UCM

Napísal na 14. februára 2023

Študentom spestrí nový semester akcia e-šport na UCM. Ste fanúšikom hier League of Legends alebo CS:GO? Tak rozhodne navštív herné turnaje, ktoré budú už tento víkend.

UniCup si v spolupráci s UCM TEDI Bears pripravil pre študentov Univerzity Sv. Cyrila a Metoda v Trnave aj tento rok dvojicu turnajov v hrách League of Legends a CS:GO. Na svoje si prídu všetci návštevníci, pre ktorých je pripravený už tradičný formát zmiešaných tímov. V minulom roku sa študenti UCM mohli zapojiť do rovnakej dvojice e-športových turnajov a nebude tomu ináč ani teraz.

Zmiešaný formát tímov spočíva v tom, že na začiatku sa určia kapitáni, ktorí si následne budú voliť čísla, pod ktorými budú ukrytí rôzni hráči. Registrácie do turnajov sú tak otvorené iba priamo pre jednotlivcov v League of Legends a CS:GO, ktorými môžu byť iba študenti UCM z ľubovoľnej fakulty. Zapojiť sa taktiež môžu všetci hráči bez ohľadu na rank v hre. Hlavnou úlohou turnajov je zabaviť sa a spoznať nových ľudí.

e-sport na UCM
Herný turnaj pre študentov UCM bude už tento víkend. Zdroj: TEDIBears.sk

Pre prvé najlepšie tímy sú pripravené vecné ceny v podobe balíkov od Nutrendu, mesačná zásoba Red Bullu a špeciálna odmena, ktorá bude odhalená priamo pri skladaní tímov. Hrací víkend bude prebiehať počas dátumov 18.2.-19.2.2023, pričom sobota bude patriť CS:GO a nedeľa League of Legends, s približným začiatkom o 13:00 hodine.

Aj tentokrát sa záujemcovia môžu tešiť na streamované zápasy. Registrovať sa môžu už teraz. Pre ďalšie otázky stačí navštíviť Facebookovú fanpage UCM TEDI Bears.

Označené ako

Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár

Váš email nebude publikovaný.