Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Nový semester prináša pre milovníkov hier e-šport na UCM

Napísal na 14. februára 2023

Študentom spestrí nový semester akcia e-šport na UCM. Ste fanúšikom hier League of Legends alebo CS:GO? Tak rozhodne navštív herné turnaje, ktoré budú už tento víkend.

UniCup si v spolupráci s UCM TEDI Bears pripravil pre študentov Univerzity Sv. Cyrila a Metoda v Trnave aj tento rok dvojicu turnajov v hrách League of Legends a CS:GO. Na svoje si prídu všetci návštevníci, pre ktorých je pripravený už tradičný formát zmiešaných tímov. V minulom roku sa študenti UCM mohli zapojiť do rovnakej dvojice e-športových turnajov a nebude tomu ináč ani teraz.

Zmiešaný formát tímov spočíva v tom, že na začiatku sa určia kapitáni, ktorí si následne budú voliť čísla, pod ktorými budú ukrytí rôzni hráči. Registrácie do turnajov sú tak otvorené iba priamo pre jednotlivcov v League of Legends a CS:GO, ktorými môžu byť iba študenti UCM z ľubovoľnej fakulty. Zapojiť sa taktiež môžu všetci hráči bez ohľadu na rank v hre. Hlavnou úlohou turnajov je zabaviť sa a spoznať nových ľudí.

e-sport na UCM
Herný turnaj pre študentov UCM bude už tento víkend. Zdroj: TEDIBears.sk

Pre prvé najlepšie tímy sú pripravené vecné ceny v podobe balíkov od Nutrendu, mesačná zásoba Red Bullu a špeciálna odmena, ktorá bude odhalená priamo pri skladaní tímov. Hrací víkend bude prebiehať počas dátumov 18.2.-19.2.2023, pričom sobota bude patriť CS:GO a nedeľa League of Legends, s približným začiatkom o 13:00 hodine.

Aj tentokrát sa záujemcovia môžu tešiť na streamované zápasy. Registrovať sa môžu už teraz. Pre ďalšie otázky stačí navštíviť Facebookovú fanpage UCM TEDI Bears.

Označené ako

Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár