Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Čierna a ružová na seba upútala celý svet

Napísal na 25. júla 2018

Popredné priečky svetových hudobných rebríčkov patrili posledné týždne dlho očakávanému EP skupiny BLΛƆKPIИK. Po skupine BTS a sólistovi PSY sú tak tretím kórejským aktom, ktorý sa dostal na rebríček BILLBOARD TOP 200.

Jisoo, Jennie, Rosé a Lisa uskutočnili svoj debut v auguste 2016 a je len ťažké uveriť tomu, že odvtedy vydali len 3 single. Uplynul rok odkedy svojich fanúšikov potešili novou tvorbou, no kvartet nesklamal a ich nový mini album Square Up predčil všetky očakávania.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt blackpink

BLΛƆKPIИK (Zľava Rosé, Jisoo, Jennie, Lisa)

 

Úspech skupiny na rebríčkoch iTunes im priniesol miesto v kažnom Apple Store v Amerike

 

Prvé úspechy prišli po odokrytí ich nového videoklipu k hlavnému singlu albumu DDU-DU DDU-DU, ktorý na Youtube za prvý deň dosiahol neuveriteľných 36,2 miliónov videní, čím sa stalo druhým najpozeranejším videoklipom na tejto stránke za prvých 24 hodín.

BLΛƆKPIИK tak prekonali svetových hudobníkov ako Miley Cyrus, či Adele. Tento míľnik tiež znamenal ich prvenstvo v tejto kategórii na domácom, kórejskom trhu.

 

 

Prvý Instagramový príspevok bol pre každú členku rovnaký a získali na ňom zhruba 1,5 milióna likeov každá

Na oslavu svojho úspechu si členky otvorili svoje osobné účty an instagrame, na ktorých za deň každá získala zhruba 2 milióny sledovateľov. Začiatkom júla sa skupina stala najsledovanejšou na Instagrame, po tom, ako prekonali počet sledovateľov skupiny Fifth Harmony.

V rozhovore pre BILLBOARD boli členky vyspovedané o tom, akým spôsobom sa zmenili od ich posledného singlu, ktorá z ich 4 nových pesničiek im prirástla k srdcu, a samozrejme o ich budúcich plánoch. Reč bola aj o ich americkom debute a rôznych spoluprácach.

 

 

Rady by sme mali akúkoľvek príležitosť vystúpiť pre vás, našich fanúšikov z rôznych kútov sveta, nielen u nás doma v Kórei. Myslíme si, že by bolo pre nás najlepšie uberať sa týmto smerom.


Kým BLΛƆKPIИK ukončujú promo pre svoj album v Kórei, sú pripravené aj na svoje promo v Japonsku s novými verziami ich pesničiek. Aby ti čakanie neprišlo pridlhé, vypočuj si zatiaľ hit, ktorým Jisoo, Jennie, Rosé a Lisa ovládli svet.

Zdroje: Youtube, BILLBOARD, Twitter, reddit, Instagram


Pokračovať v čítaní