Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Dva a pol krát desať

Napísal na 13. mája 2013

22. september 2003. V USA má premiéru prvá časť nového sitkomu Dva a pol chlapa, v ktorom má hviezdiť problémový Charlie Sheen. Dej sa má točiť okolo milionárskeho strýka Charlieho, jeho otravného brata Alana a malého synovca Jakea, ktorý jazdí za otcom na víkendy…

 

two-and-a-half-men-season-10-big-episode-someone-stole-a-spoon1

9. máj 2013. Končí sa v poradí už desiata séria. Hlavná postava bola vymenená už dávnejšie. Od nového „týpka“ sa neočakávalo, že by dokázal nahradiť drogami prepchatého Sheena a tak seriál u mnohých jedincov už nedostal druhú šancu. Škoda. Pretože po nemastnej-neslanej deviatke sme sa v desiatke dočkali poriadnej porcie zábavy, v ktorú sme ani nedúfali. Walden (Ashton Kutcher) priniesol nový vietor do plachiet celému seriálu. Áno, už to nebolo o tom, koľko žien Charlie stihne vystriedať. Prišiel nový internetový miliardár a tak musel začať nový príbeh…
Desiata séria bola o sklamaniach. A keďže človek je tvor škodoradostný, dobre sme sa na sklamaniach pobavili. Najprv to bolo neúspešné požiadanie o ruku v podaní Waldena, potom nepodarený románik Jakea s Hannou Montanou (no dobre, nebola to Hannah, ale hrala ju Miley Cyrus, koho zaujíma, ako sa volala jej postava?), následne si Jake našiel ďalšiu „spriaznenú dušu“, dokonca aj Herb sa rozišiel s Judith a, aby toho nebolo málo, Alanova vážna známosť, Lindsay, si našla nového chlapa. Posledný klinec do rakvy zabil Jake, ktorý sa rozhodol ísť ako vojak do Japonska (a vraj mu tam bude chýbať pizza a sushi).

miley-cyrus-on-two-and-a-half-men_519x385

Skutočnosť je taká, že herec Angus T. Jones, ktorý Jakea hrá, ide na vysokú školu a tak mu na seriál neostane toľko času.
Napriek tomu, že sme boli svedkami zväčša smutnej dejovej línie, seriál bavil. Bavil viac ako séria predtým. A keďže je to moja srdcovka, dúfam, že desiata séria nebavila viac, ako bude baviť jedenásta. Ozaj, tá má začať na jeseň, keďže televízia CBS sa s protagonistami dohodla na nových zmluvách (a verte tomu, že také zmluvy by ste chceli aj vy…).

 

Text: Ján Janočko


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com