Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Kinematografický zážitok: Dua Lipa uverejnila videoklip k prvej pesničke tohto roku

Napísal na 13. februára 2021

Po dlhých týždňoch upútaviek a príspevkov na Instagrame uverejnila Dua Lipa videoklip a prvú pesničku z jej albumu Future Nostalgia: MoonLight edition. 

Dua Lipa si v piesni We’re Good vydýchla a ukončila vzťah. Vo svojej hudobnej novinke, ku ktorej 11. februára uverejnila videoklip, sa lúči so svojou polovičkou s chladnou hlavou a bez záväzkov.

Zamilované morské raky

Videoklip režírovala dvojica Vania Heymann a Gal Muggia. Inšpiráciu čerpali z filmu Titanic a Dua Lipa stvárňuje speváčku, ktorá spríjemňuje večeru cestujúcim. Počas trojminútového videa ju môžeme vidieť v dvoch večerných róbach, v ktorých sa už niekoľkokrát ukázala na svojom instagramovom profile.

Hlavnou hrdinkou videoklipu však nie je speváčka. Príbeh sa sústreďuje na zamilované raky, ktoré spolunažívajú v akváriu a hľadajú slobodu a cestu na únik pred jasnou smrťou. Slobody sa však dočká iba jeden z nich.

Dua Lipa We´re good

Zdroj: YouTube

Žiarivé a odvážne. Dua Lipa vás zbaví aj úzkosti

Skladba We’re good je súčasťou albumu Future Nostalgia: Moonlight Edition. Album obsahuje aj spoluprácu s Miley Cyrus a dva nové single Not my Problem a If It Ain’t Me. Pôvodný album Future Nostalgia ohodnotili kritici piatimi hviezdičkami z piatich a označili ho ako liek proti úzkosti. Veríme, že druhý album vyvolá podobné alebo ešte lepšie ohlasy.

Fanúšikovia odkázali speváčke len jedno: „Život je príliš krátky na to, aby hocikto predstieral, že nie je fanúšikom!“. Na skladbu We’re Good sa môžete tešiť aj vy, pretože už čoskoro ju zaradíme aj do nášho playlistu. Stačí si naladiť Rádio Aetter na frakvencii 107,2 FM alebo zapnúť si naše vysielanie online.

Zdroje: nme.com


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár