Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Dua Lipa vydáva nový album už tento piatok

Napísal na 24. marca 2020

Britská hviezda Dua Lipa dnes na svojich sociálnych sieťach ohlásila skvelú správu. Svoj nový album Future Nostalgia vydá už o tri dni.

Najpočúvanejšia hviezda Veľkej Británie, Dua Lipa, dnes na svojom Instagrame všetkým sledovateľom oznámila perfektnú správu. Album Future Nostalgia, ktorý plánovala ukázať svetu 3. apríla, vydá už 27. marca. To znamená, že dátum posunula o celých sedem dní skôr. Ako hlavný dôvod uviedla, že svojim fanúšikom chce v ťažkých časoch počas karantény zlepšiť náladu a dodať im vlnu pozitívnej energie.

Dua Lipa z nového albumu predstavila už tri pesničky. Titulnú pieseň Future Nostalgia, Physical, a taktiež skladbu Don’t Start Now, s ktorou sa už niekoľko týždňov drží na popredných priečkach rebríčku TOP hitov Spotify.

Dnes zároveň oznámila aj dátum, kedy do sveta vypustí ďalšiu novú skladbu z albumu. Je ňou pieseň Break my Heart. Na playliste v albume Future Nostalgia ju nájdete pod číslom deväť a vo svojich streamovacích službách si ju budete môcť vypočuť už túto stredu. Na ostatné skladby si budete musieť počkať do 27. marca.

Dua Lipa taktiež musela stopnúť aj svoje celosvetové turné z dôvodu šírenia koronavírusu. Svojim fanúšikom preto už v najbližších dňoch prinesie nové dátumy, kedy si ju budú môcť vypočuť naživo nielen v Európe, ale na iných miestach sveta. Dovtedy speváčka prostredníctvom svojej pesničky Don’t Start Now odkazuje pár pravidiel, podľa ktorých by sme sa mali v tomto období riadiť.


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár