Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/4/34db1509-ab11-40d3-bf5d-a7b864638c6c/aetter.sk/web/wp-config.php on line 75

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/4/34db1509-ab11-40d3-bf5d-a7b864638c6c/aetter.sk/web/wp-config.php on line 76
Dua Lipa je pripravená zažiariť s novým singlom Dance The Night
Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Dua Lipa zažiarila s novým singlom Dance The Night

Napísal na 26. júna 2023

Dlho očakávaná Dua Lipa prišla opäť na scénu s jej najnovším singlom Dance The Night pre filmovú novinku Barbie. Film režírovala Greta Gerwig. Pieseň je tanečno-popový banger, ktorému v lete len ťažko uniknete.

Speváčka vydala diskotékový singel Dance the Night ako prvý oficiálny song albumu Barbie: The Album, ktorý uvidí svetlo sveta 21. júla. Na piesni sa podieľali aj Caroline Ailin ako spoluautorka a koprodukovali ju Mark Ronson, Andrew Wyatt a Picard Brothers.

Speváčka navodila vo videoklipe atmosféru pravej bábiky pomocou rúžovej farby a lesklých, trblietavých prvkov. Video zobrazuje Barbie, ktorú hrá Dua Lipa, ako prechádza existenčnou krízou na tanečnom parkete. Naopak Barbie, ktorú hrá vo filme Margot Robbie, žiari v jej vysnenej krajine s dokonalým makeupom a šatami. Aj sama Greta Gerwig si zahrala v jej videoklipe ako režisérka tanečného videa.

V samotnom filme sa v hlavných úlohách ukázali Margot Robbie s Ryanom Goslingom. Dua Lipa získala postavu Barbie Mermaid, teda bábiky morskej panny.

Predpokladaný blockbuster má svetovú premiéru 20. júla tohto roka. Okrem britskej speváčky sa na hudobnom doprovode k filmu podieľali aj Charli XCX, Ava Max, Ice Spice, PinkPantheress, Lizzo, Fifty Fifty, The Kid LAROI, Tame Impala a ďalší.

Zdroj: Tlačová správa