Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Máme pre vás novinku. Dopravný servis rádia Aetter aj s info o meškaní vlakov

Napísal na 7. mája 2021

Od oficiálneho spustenia frekvencie v novembri minulého roka stále napredujeme. Výsledkom je aj náš najnovší prírastok – dopravný servis rádia Aetter.

V rádiu Aetter spúšťame od mája dopravný servis. Zameriavať sa v ňom budeme špeciálne na lokálnu dopravnú situáciu z Trnavy a okolia. Exkluzívne vám ponúkneme aj informácie o meškaní vlakov zo stanice Trnava, a to vďaka spolupráci so Železnicami Slovenskej republiky.

Spolupráca so spoľahlivými zdrojmi

Rovnako sa naši poslucháči budú môcť spoľahnúť na aktuálne informácie o situácii na cestách, ktoré vám prinesieme vďaka partnerstvu s aplikáciou Waze. Ďalším spoľahlivým zdrojom pre našich redaktorov bude aj portál odoprave.info, fungujúci pod záštitou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky.

dopravný servis rádia Aetter
Spravodajstvo rádia Aetter čoskoro obohatí aj dopravný servis. Zdroj: Dominik Mičuda

Programový riaditeľ rádia Aetter Miroslav Kapec tvrdí, že dopravný servis bude oproti ostatným iný aj v tom, že ako prvý prinesie informácie, ktoré sa týkajú aj vlakovej dopravy: „Dopravný servis berieme ako veľmi dôležitú súčasť vysielania, na ktorej sme dlho pracovali. Sme mladé lokálne rádio, no našou povinnosťou voči stálym poslucháčom bolo priniesť im aj čerstvé informácie z dopravy. Všetci sa z toho tešíme.“

Berieme to vážne

Okrem kvalitného spravodajstva odteraz ponúkame poslucháčom aj najnovší dopravný servis, ktorý doteraz vo vysielaní nášho rádia chýbal. „Novinku má v našom rádiu na starosti samostatný človek. Čerpáme z viacerých dôveryhodných a overených zdrojov. Momentálne ešte dolaďujeme posledné detaily, ale všetko by už malo byť pripravené na ostrý začiatok vysielania servisu,“ hovorí šéfredaktorka spravodajstva v rádiu Aetter Barbara Čierna.


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár