Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Dominika Mirgová sa spojila so Šortym. Ich letnú novinku si zamilujete

Napísal na 27. júna 2019

Leto je tu a spoločne s ním prichádza aj chytľavý song. Pri novinke Dominiky a Šortyho sa budeš jednoznačne cítiť dobre. Hovorí o tom aj jej samotný názov Ja sa cítim dobre.

Talentovanej Dominike sa poslednú dobu v hudbe poriadne darí. Po hite Bez otázok, kde nám ukázala ako jej ide rap. Tentoraz prišla s letnou novinkou, ktorá chytí každého milovníka tanečnej hudby a leta.

Jej nový album TOTO SOM JA je bez dohadov tým najlepším, aký sme od nej mohli očakávať. Dominikina hudobná tvorba pociťuje nový začiatok, v ktorom sa nebojí kombinovať rôzne hudobné žánre.

Do hudby od Mareka Šurina pridala dvojica letný text a oživila ho pohodovým vizuálom. Klip sa natáčal až v ďalekom Tunisku a prináša prímorské zábery, ktoré potešia každého milovníka mora, leta a pohybu. V hlavných úlohách nájdete samotných spevákov Šortyho a Dominiku, ktorí sa v klipe skvelo bavia.


Možnosti čitateľa
  1. vorbelutrioperbir   On   5. marca 2023 at 22:20

    The other day, while I was at work, my sister stole my iphone and tested to see if it can survive a 25 foot drop, just so she can be a youtube sensation. My iPad is now destroyed and she has 83 views. I know this is entirely off topic but I had to share it with someone!

Zanechajte komentár

Váš email nebude publikovaný.