Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Dlhé hodiny v skúšobni a pretancované noci. Aj takto to vyzerá na svetovom turné skupiny The Lumineers

Napísal na 19. marca 2020

Vďaka ich zverejneným video-denníkom, nás kapela The Lumineers previedla ich životmi počas turné. Pozrite si, ako to vyzerá v zákulisí svetového turné.

The Lumineers sú špeciálnym zjavom na svetovej hudobnej scéne. Málokto vie vložiť do hudby toľko pocitov ako oni. Melodickosť a citlivosť každého jedného tónu dokáže spôsobiť husiu kožu aj tomu najtvrdšiemu chlapovi. Atmosféra, s ktorou je sprevádzaná celá show, je niečo veľmi unikátne a sme nesmierne radi, že sme mali možnosť nahliadnuť do zákulisia tohto všetkého.

Pri pozeraní týchto video-denníkov máme možnosť nahliadnuť nielen do toho ako vyzerá príprava a výsledná show, ale aj do súkromia členov. Ako spolu vedia tráviť čas? Členovia sa navzájom neberú len ako skupina, ale považujú sa za jednu veľkú rodinu. Ich turné nie je o prepitých nociach, ale o spoločných chvíľach na jednom pódiu alebo o spievaní s fanúšikmi pod pódiom. Je to čistá láska k hudbe, ktorú vidieť v dnešnej dobe len u máloktorých umelcov.

Ak sa súčasná situácia zlepší a pandémia pominie, chalanov z The Lumeneers budeme mať možnosť vidieť naživo 24. 6. v bratislavskej AXA aréne NTC. Lístky si ešte stále môžete zakúpiť na ich oficiálnych stránkach.

Zdroj: Youtube, xl.sk


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár