Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Detektívka s chytľavým latino grooveom. Takto znie nový singel od Polemicu

Napísal na 27. marca 2020

Aetter nasadil do playlistu novú pieseň od známej slovenskej ska/reggae kapely. Dokonalý zločin je tanečná skladba s bohatými dychovými sekciami. Proste Polemic.

Text piesne napísal Peter „Petko“ Opet. Predstaví nám príbeh o nenaplnenej láske a zlomenom srdci. Scenár, s ktorým sa vieme mnohí stotožniť. Muža očarí istá femme fatale, ktorá stihne spraviť dojem aj rozruch, ako sa spieva v pesničke. Prežije s ňou fantastický večer a ráno sa mu nenávratne stratí.


V druhej polovici februára vydali chalani aj videoklip. Produkčne ho spracovala FULLHOUSE Production Group. Zahrali si v ňom herci Marko Igonda, Marta Maťová aj samotní členovia skupiny. Pre rádio Rebeca prezradili, že si vďaka tomu vyskúšali náročnosť filmárskeho sveta.

Polemic v súčasnosti vyrazil na double turné Staré časy tour s kapelou Medial Banana, keďže hrajú podobný hudobný žáner. Spolu by sa však mali objaviť aj v júli na českom hudobnom festivale Colours of Ostrava. Vzhľadom na súčasnú situáciu s koronavírusom presúvajú vystúpenia, avšak zverejňujú záznamy koncertov z Pohody 2018 alebo Uprisingu 2019.

Zdroj: rebeca.sk, polemic.sk


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár