Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

V novinke Dear August píše Noah Cyrus a PJ Harding zaľúbený list budúcnosti

Napísal na 21. februára 2021

Speváčka Noah Cyrus sa spojila s PJ Hardingom a po prvýkrát ako duo prekvapili svojich poslucháčov v novej piesni a klipe Dear August.

Po príchode pandémie vytvorili Noah Cyrus a PJ Harding kreatívne hudobné spojenie. Počas tohto náročného obdobia spoločne písali a nahrávali cez internet. Svoju vzájomnú harmóniu predstavili v skladbe Dear August, ktorá je zároveň aj predzvesťou ich spoločného pripravovaného EP s názvom People don’t change. Tento projekt bude obsahovať dokopy šesť piesní, takže v najbližšej dobe sa môžeme tešiť na ďalšie novinky od tejto talentovanej dvojice.

Skladba Dear August vznikla počas neľahkej situácie spôsobenej koronakrízou, ktorá naďalej pretrváva. Interpeti túto pieseň napísali ako list do budúcnosti s vierou, že existuje svetlo na druhej strane. Júl a august boli pre Noah najťažšie mesiace karantény, keďže trpela úzkosťami a depresiami.

V tomto období stratila aj svoju babku, a tak hľadala nádej. Pieseň jej pripomína, že vždy sa dostaneme k svetlu na konci tunela, aj keď to často nemusí byť perfektné a tak dokonalé, ako si my sami predstavujeme.

The Notebook ako múza pre vizuál klipu Dear August

Videoklip, ktorý režíroval Matt Earl, je inšpirovaný romantickým filmom The Notebook. Priamo Noah iniciovala myšlienku s použitím tejto svetoznámej snímky ako inšpiráciu pre klip. Listy, klasický starý automobil a, samozrejme, modré šaty sú práve tie prvky, ktoré vdýchli atmosféru z romantickej drámy.

Noah Cyrus, PJ Harding - Dear August

Videoklip je inšpirovaný romantickým filmom The Notebook. Zdroj: YouTube

Zaujímavosťou je, že pre pandémiu museli obaja hudobníci nakrúcať svoju časť osobitne, dokonca na inom kontinente. Aj keď Noah natáčala svoje scény v Južnej Kalifornii a PJ Harding v Austrálii, klip stále dokáže zachytiť vzájomnú chémiu spriaznených hudobných duší. Navyše, prelínanie ich jedinečných hlasov a k tomu jemná akustická gitara pozdvihujú emóciu celej skladby.

Títo dvaja talentovaní hudobníci sa spoznali už pred pár rokmi na skladateľskom kempe na Bali. Od tej doby spoločne napísali štyri skladby na EP Noah Cyrus s názvom The End of Everything. Vďaka ich kreatívnemu prepojeniu vznikla aj skladba July, ktorá dnes má už viac ako 41 miliónov videní na YouTube.

Zdroj: ventsmagazine.com, Instagram


Možnosti čitateľa
  1. Etels   On   7. septembra 2022 at 17:51

    Быстрая доставка лекарств из ближайшей аптеки улица Островитянова, 18, ТЦ „Лабиринт“ Выкупить ваше бронирование в аптеке вы можете только после получения смс-уведомления. Дождитесь смс об окончании сборки! Срок сборки может составлять от одного до четырех часов. Небольшое количество масла наносится на чистые брови и ресницы. Процедуру рекомендуется проводить перед сном. Цена зависит от выбранной аптеки и действительна только при заказе с сайта Поделитесь своим мнением о нём, это может быть полезно для других пользователей. Вот список привычек, которые помогут лучше ухаживать за собой и сделать любое средство для роста ресниц в домашних условиях еще более сильным. Обратите внимание, что иногда касторка может вызывать аллергию. За день до бьюти-процедуры проведите тест на реакцию кожи: нанесите масло на внутреннюю часть предплечья на три часа. Если в течение этого времени у вас появились сыпь, зуд или другие признаки раздражения кожи, от использования масла лучше отказаться. https://a12topnaturals.com/gh/community/profile/freddywade44470/ Зворотня доставка товарів здійснюєтьсяза домовленістю. Соответствие цвета волос и оттенка помады: Потребители в своих отзывах отмечают, что при помощи этого состава удается обеспечить максимально естественный макияж. Брови выглядят натурально и очень стильно, не возникает ощущения, что их нарисовали. Смывается помада за считанные минуты при помощи обыкновенной мицеллярной воды. Если волоски тёмные, толстые, жёсткие – лучше использовать помаду для бровей. Если тонкие и неяркие – натуральнее будет выглядеть карандаш. Правильно подобранные инструменты помогут сделать макияж бровей совершенным. Кисть для помады должна быть плоской, жесткой со скошенным краем, выполнена из искусственного материала. Помимо кисти, потребуется щеточка. Она поможет расчесать брови и растушевать помаду. В целом, тушь для бровей можно назвать вполне удобным средством для макияжа. Она придает цвет, приглаживает волоски и позволяет подчеркнуть брови, и при этом выглядит естественно. Если вам удобно наносить средство аппликатором в форме щеточки и вам не нужно тонировать светлые брови, то данное бьюти-средство может стать отличным выбором.

Zanechajte komentár

Váš email nebude publikovaný. Povinné polia sú označné *WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com