Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Cyril pesničkou Stumblin‘ In boduje v hudobných hitparádach

Napísal na 4. marca 2024

Austrálsky hudobný producent Cyril sa atmosférickou klubovou verziou skladby Stumblin‘ In vyšplhal na prvé miesto hudobných rebríčkov vo viac ako dvadsiatich krajinách sveta.

Cyril Riley pochádza z Nového Južného Walesu. Vidiecky chlapec už v pomerne útlom veku vedel hrať na gitaru, piano aj bicie. Neskôr sa presťahoval do mesta, aby odštartoval kariéru DJa a festivalového promotéra. Po sérii neúspechov však prišli finančné aj osobné problémy, drogová závislosť a život bez domova.

Cyril na párty v Škótsku. Zdroj: Instagram/jessebloch

V roku 2018, keď sa na ulici skoro predávkoval, si uvedomil, že je najvyšší čas niečo zmeniť. Pomohla mu jeho cieľavedomosť a pracovitosť. Dnes žije v Darwine a je z neho uznávaný producent tanečnej hudby, ktorého skladby na sociálnych sieťach zdieľajú aj futbalisti Bayernu Mníchov.

Stumblin‘ In

Skladba Stumblin‘ In bola na prelome 70. a 80. rokov veľkým hitom aj v krajinách východnej Európy. Nahrali ju Chris Norman a Suzi Quatro, pričom pôvodne vyšla ako samostatný singel v roku 1978. Neskôr ju americká speváčka zaradila na niektoré verzie albumu If You Knew Suzi.

Novej generácii poslucháčov ju v roku 2022 predstavili tvorcovia kontroverzného dramatického seriálu spoločnosti Netflix o masovom vrahovi Jeffrey Dahmerovi, ktorí ju použili v jednej z epizód.

S klubovou podobou piesne Stumblin‘ In teraz v hitparádach boduje austrálsky producent Cyril. Hit oživil tanečnými beatmi, ktoré hrajú v rádiách po celom svete. Vo videoklipe si v župane užíva na obrovskej vile, pričom minúty chaosu ukončí veľkolepou párty.

Zdroj: Tlačová správa