Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Conan Gray vydal nový album s názvom Superache. V textoch hovorí o láske a zlomenom srdci.

Napísal na 7. júla 2022

Obľúbený popový spevák generácie Z sa vracia na hudobnú scénu. Prináša jeho druhý štúdiový album Superache, kde sa nachádza 12 piesní. Hlavnou piesňou je Disaster. Ku skladbám vydal aj videoklipy.

Americký spevák a skladateľ Conan Gray odštartoval svoju kariéru v roku 2018. Jeho debutový album nesie názov Sunset Season. Medzi jeho najúspešnejšie skladby patrí napríklad Maniac alebo Heather. Obe skladby sa nachádzajú na jeho prvom štúdiovom albume Kid Krow.

superache
Obálka albumu Superache, nového albumu Conana Graya. Zdroj: Tlačová správa

Album Superache vyšiel 24. júna a obsahuje 12 skladieb. Medzi hlavné piesne patria napríklad Memories, People Watching a Disaster.

Umelec spieva o rôznych témach. Okrem zlomeného srdca preberá aj detskú traumu či priateľstvo. Využíva pri tom žánre ako indie pop a experimentálny pop. Fanúšikovia si môžu vypočuť pomalé a smutné piesne, no nájdu sa tu aj tanečné skladby plné energie.

V rannom televíznom programe Today o Superache tvrdí, že síce v novom albume stále spieva o láske, no jeho prístup sa zmenil. Namiesto predošlého hnevu teraz cíti aj smútok a je ochotný si priznať aj vlastné chyby. Taktiež žartuje, že vlastne vo vzťahu ešte ani poriadne nebol.

,,Ešte som s nikým nechodil, takže som iba veľký klamár.“ Smeje sa Conan počas rozhovoru.

Spevák ďalej v rozhovore tvrdí, že hudbe a skladaniu textov sa začal venovať, už keď bol dieťa. Jeho inšpiráciu čerpá hlavne z vlastných pocitov. Hovorí, že texty píše, akoby to písal do denníka.

Zdroj: Tlačová správa


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár

Váš email nebude publikovaný. Povinné polia sú označné *WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com