Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Sofia Carson naspievala pieseň Come Back Home pre nový film Purple Hearts

Napísal na 27. augusta 2022

Come Back Home je titulnou piesňou filmu Purple Hearts, ktorú spieva Sofia Carson. Pieseň pochádza z jej pera, pričom sa vo filme aj objavila ako hlavná hrdinka po boku Nicholasa Galitzinea.

Film Purple Hearts je príbeh speváčky Cassie a námorného vojaka Lukea, ktorých osudy sa náhodne spletú, aby si zabezpečili lepšiu finančnú a zdravotnú situáciu. Ich plán je jednoduchý – vziať sa a po Lukeovom návrate z misie v Iraku sa rozviesť. Avšak, tragická udalosť im skríži plány a musia vo svojom hranom manželstve pokračovať aj ďalej.

come back home
Sofia Carson a Nicholas Galitzine ako Cassie a Luke v novom filme Purple Hearts. Zdroj: Tlačová správa

Pre Sofiu Carson to bolo prvýkrát, čo písala pieseň pre soundtrack. Vždy písala pesničky len pre seba samú, pre tento film sa však musela dostať do roly Cassie a písať pieseň z jej perspektívy.

„Písanie soundtracku k Purple Hearts bolo pre mňa jedným z najviac napĺňajúcich zážitkov v živote. Ponorila som sa do srdca a duše Cassie tak, aby som jej príbeh prepísala prostredníctvom piesní,“ hovorí Sofia. „Nemôžem sa dočkať, až sa do Cassie cez jej hudbu zamiluje celý svet,“ dodáva.

Videoklip pre pieseň Come Back Home si podľa Sofie Carson zaslúžil niečo špeciálne. Ide teda o klip, v ktorom sama Sofia spieva túto pieseň, na pláži, na ktorej sa končí filmový príbeh Cassie a Lukea. Podľa jej slov to bol krásny, intímny a zraniteľný moment, o ktorom dúfa, že sa dotkne sŕdc divákov.

Nicholas Galitzine sa čoskoro znova objaví na striebornom plátne vo filmovej adaptácii knihy Red, White & Royal Blue. Vo filme si zahrá britského princa Henryho.

Zdroj: Tlačová správa


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár