Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Čo je rádio Aetter

Napísal na 13. marca 2013

aetter-logo-webRádio Aetter: Už tri roky existuje toto mladé študentské médium. Za ten čas sme sa posunuli vpred vo všetkých oblastiach. Z dvoch vysielacích dní sme prešli na tri. Máme vynikajúcu a prehľadnú programovú štruktúru. Nasúťaží študentských rádií v roku 2012 sme dokázali, že patríme najlepším rádiám a priniesli sme si hneď niekoľko ocenení. Vybudovali sme značku rádia, ktorú stále posilňujeme. Vytvárame relácie, ktoré si nájdu svojich poslucháčov a majú výpovednú hodnotu. Stále rastieme a chceme rásť. Spolupracujeme aj s inými pedagógmi a snažíme sa zapájať aj študentov z iných predmetov, aby si mohli vyskúšať svoje poznatky aj v praxi. Prinášame najlepšie spravodajstvo pre študentov. Redaktori sa s rádiom Aetter dostanú do rôznych miest v Trnave, čo im prináša skúsenosti do života (Rekonštrukcia žel. stanice, návšteva mestskej radnice, rôzny hostia ktorí prídu prednášať, rozhovory a pod.). Tento rok sme vytvorili Vianočný song, ktorý do Vianoc videlo cca 5.000 ľudí za dva týždne.

Web: Vytvorili sme pútavý web, kde prinášame aktuálne informácie, exkluzívne rozhovory, fotografie. Vytvárame web, kde sa poslucháč dozvie všetko o novinkách zo sveta hudby, filmu, médií a marketingu. Web ktorý si našiel svojich čitateľov. A samozrejme celý web sa nám podaril získať od sponzora websupportu zadarmo, čím sme ušetrili náklady na jeho prevádzku. Na webe máme vytvorený archív kde je možné si všetko vypočuť aj inokedy. Archív je využívaný najmä pre počúvanie spravodajstva.

aetter_zaklad

Akreditácie: Dlhodobo sa nám darí akreditovať na rôzne podujatia (Pohoda, Orange JOJ Music, RedBull Soundclash). Aj touto formou sa snažíme zatraktívniť naše reportáže a vysielanie.

Online Stream: Zabezpečujeme kvalitné spravodajstvo a online stream zo všetkých konferencií našej fakulty a iných zaujímavých podujatí.

Untitled-3

 

Untitled-4

 

 

Partner podujatí a akcií: Stávame sa partnerom akcií pre ArtKlub, Frejm, spoločnej beánie, jednoducho každej dobrej študentskej akcie.

foto_7

Sme zaujímavý obchodný partner: Spolupracujú s nami firmy, ktoré vedia na koho presne chcú cieliť svoje produkty a vyhovuje im naša cieľová skupina (študent vysokej školy, 18 – 25 rokov).

Untitled-1

Čítanosť a návštevnosť stránky (zimný semester 2013)

stranka

Zdroj: Google analytics


Pokračovať v čítaní