Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Spoznajte COLORS – jednu z najatraktívnejších hudobných platforiem

Napísal na 25. januára 2021

COLORS je multižánrová hudobná platforma, ktorá slúži pre nádejné nové talenty. Tie zaručene obohatia hudobný priemysel.

COLORS vo svojej Youtube show zastrešila už mnoho hudobných talentov, ktorí sú viac či menej známymi interpretmi. Každý jeden je vo svojom žánri unikátny.

Čo je platforma COLORS a na čo slúži?

Platforma sa snaží hľadať muzikantov, ktorí prinášajú do hudobného priemyslu niečo nové a neopočúvané. Prostredníctvom platformy prezentujú atraktívni umelci nové techniky, zvuky alebo celkový performance. Každý z interpretov má vo svojom videu pridelenú inú farbu, mapríklad podľa toho, čo majú na sebe oblečené alebo akú farbu pieseň vyjadruje.

Ako sami uvádzajú na svojej webovej stránke, COLORS je unikátna, estetická hudobná platforma, ktorá dáva priestor nevídaným talentom z celého sveta. Je zameraná na propagovanie originálnych umelcov a zvukov.

„Myšlienkou tejto platformy je, aby diváci upriamili pozornosť na umelca a nerozrušovali sa okolím. Aby sledovali prednes a cítenie hudby v priamom prenose,“ spomína web redaktor Erik Šiška vo svojom článku.

Zdroj: Tierra Whack – Unemployed | A COLORS SHOW

COLORS začalo ako start-up dvoch partnerov Phillipa Starcke a Felixa Glasmeyera v roku 2016. Odvtedy platforma zaznamenáva 40 miliónové zhliadnutia každý mesiac a predstavili sa v nej aj mená ako Billie Eilish alebo známy Britský grime rapper Skepta.

COLORS preslávila mnoho neznámych talentov

„Pre nových umelcov to je najlepšia platforma,“ poznamenala R&B speváčka Mahalia, ktorá má na svojom videu z tejto show 48 miliónov zhliadnutí.

COLORS patrí na Youtube medzi absolutnú špičku najpočúvanejších hudobných kanálov. Spoznávanie hudby v kamenných obchodoch je minulosťou, takisto aj pátranie po rôznych blogoch.

V dnešnom svete je najmocnejšou a najznámejšou cestou streamovanie. Umelci sa môžu presláviť a čo najskôr podpísať kontrakt s vydavateľstvom a následne vydať piesne, napríklad aj na Spotify. V tom je práve COLORS jednou z najdominantnejších platforiem na trhu. Počet odoberateľov na ich kanále stále rastie a my dúfame, že to tak pôjde aj naďalej.

Zdroje: colorsxstudios.com, time.com


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár