Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Charlotte Cardin – spoznajte kanadskú hviezdu modelingu a hudobnej scény

Napísal na 11. marca 2021

Čo majú spoločné hudba a modeling? Spája ich meno kanadskej speváčky Charlotte Cardin, ktorá vyniká jedinečným hlasom. 

Modelingu sa začala venovať už ako 15-ročná, objavovala sa v mnohých reklamných kampaniach, jednou z nich je napríklad aj Barilà. Po jednotlivých úspechoch v tejto sfére sa neskôr zaradila medzi top 4 finalistky talentovej show s názvom La Voix.

Charlotte už vtedy získala popularitu vo svojej rodnej krajine a pár mesiacov na to dostala ponuku od speváka Garou-a. Do jeho nového singlu nahrala vokály.

Veľká premiéra

Ocenený talent mladej modelingovej ikony sa prejavil pár rokov po účinkovaní v La Voix. V roku 2016 vydala svoj debutová EP album – Big Boy. Súčasťou je aj singel Les échardes, ktorý je plný romantiky a postúpil do užšieho kola výberu ocenenia SOCAN pre skladateľov a pesničkárov.

Rok po tom prišla s druhým album s názvom Main Girl, ktorým sa umiestnila na 20. priečke rebríčka stanice Radio 2.

Charlotte Cardin v novom šate

Novú verziu jej umeleckého profilu môžeme zbadať v singli Passive Aggressive spred pár mesiacov, ako aj v piesni Daddy. Obe nám naznačujú posun Charlottinej kariéry vpred a pripravujú nás na ďalšiu albumovú novinku.

Presný dátum vydania albumu je otázny, no momentálne môžeme mať radosť z jej nového songu Meaningless. Na jej kanáli pribudol pred dvoma týždňami a vy ho môžete počuť aj vo vysielaní Rádia Aetter.


Možnosti čitateľa
  1. brimemi   On   29. januára 2023 at 1:19

    Age Certain conditions including diabetes, hypertension, and obesity Excessive sunlight exposure History of eye injury or surgery Long term corticosteroid use Excessive intake of alcohol п»їcialis Cystic ovarian swellings have rarely been observed in women receiving Mamofen

  2. brimemi   On   3. februára 2023 at 5:10

    Compared with the baseline phase n 6983, patients in the intervention phase n 14 084 were older, more likely to have major comorbidities including diabetes mellitus, hypertension, prior myocardial infarction, history of previous PCI, and congestive heart failure, and had more multivessel coronary artery disease Table 1 dapoxetine priligy uk

Zanechajte komentár

Váš email nebude publikovaný. Povinné polia sú označné *