Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Charlotte Cardin – spoznajte kanadskú hviezdu modelingu a hudobnej scény

Napísal na 11. marca 2021

Čo majú spoločné hudba a modeling? Spája ich meno kanadskej speváčky Charlotte Cardin, ktorá vyniká jedinečným hlasom. 

Modelingu sa začala venovať už ako 15-ročná, objavovala sa v mnohých reklamných kampaniach, jednou z nich je napríklad aj Barilà. Po jednotlivých úspechoch v tejto sfére sa neskôr zaradila medzi top 4 finalistky talentovej show s názvom La Voix.

Charlotte už vtedy získala popularitu vo svojej rodnej krajine a pár mesiacov na to dostala ponuku od speváka Garou-a. Do jeho nového singlu nahrala vokály.

Veľká premiéra

Ocenený talent mladej modelingovej ikony sa prejavil pár rokov po účinkovaní v La Voix. V roku 2016 vydala svoj debutová EP album – Big Boy. Súčasťou je aj singel Les échardes, ktorý je plný romantiky a postúpil do užšieho kola výberu ocenenia SOCAN pre skladateľov a pesničkárov.

Rok po tom prišla s druhým album s názvom Main Girl, ktorým sa umiestnila na 20. priečke rebríčka stanice Radio 2.

Charlotte Cardin v novom šate

Novú verziu jej umeleckého profilu môžeme zbadať v singli Passive Aggressive spred pár mesiacov, ako aj v piesni Daddy. Obe nám naznačujú posun Charlottinej kariéry vpred a pripravujú nás na ďalšiu albumovú novinku.

Presný dátum vydania albumu je otázny, no momentálne môžeme mať radosť z jej nového songu Meaningless. Na jej kanáli pribudol pred dvoma týždňami a vy ho môžete počuť aj vo vysielaní Rádia Aetter.


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár